SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po roku cwiczen...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 959
Co myslicie po 1 roczku cwiczen ? Dodam ,ze tak naprawde ostro to wziołem sie w połowie tych wakacji..wczesniej raczej rekreacyjnie ;)

pozdrawiam
Łukasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 959


fotki cos nie działaja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5136
Nie jest źle!!
bedzie jeszcze lepiej!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
wypełnij profil
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
Jesteś na dobrej drodze , sog dla motywacji

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Mogło być lepiej, ale dobrze jest, uaktualniej profil
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41878
Wrzuć jeszcze kilka fotek. Ale jest spoko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17419
Dobrze jest. Daj więcej fotek...
SOog za prace włożoną w treningi.

>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36744
Jest dobrze. łap soga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 959
Dzieki chłopaki za SOG'i ! No wiec w łapce mam okolo 42 cm ,wyciskam okolo 95-100 kg zależy od dnia... ale można powiedziec ,ze 100 pokonałem :) Aktualnie jestem w 2 tyg cyklu kretki i to jest to ;) w koncu cos sie dzieje ( Kretka Vitalmaxa 900g moj pierwszy cykl... pewnie pociagne tak do 4-5 tygodni )
pozdrawiam
Łukasz

Zmieniony przez - ghost16 w dniu 2004-12-05 16:41:49
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
ehh ta łapa mi nie wygląda na 42 ale moge się mylić , daj inne fotki.

trening -> ból -> rozwój

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BRAT FOTKA

Następny temat

Fotki mojego kuzyna

electro
Polecane artykuły