Witam Wszystkich
Ostatnio rozpocząłem cykl treningowy HST. Dobrałem również odpowiednią dietę na Masę: 2g B/kg, 60% kalorii z Węgli, 15% z Tłuszczy. Wychodzi 186g Białka, 446g Węgli, 50g Tłuszczy 3050 kalorii.
Jestem teraz po pierwszym tygodniu HST (15 powtórzeń, dwie serie trzy razy w tygodniu). Z tym, że zamiast zwiększać masę (co po tak krótkim czasie jest rzeczą dość trudną
albo utrzymać ją, jak narazie straciłem kilogram i 2-3cm w pasie. Czy to naturalne w pierwszym tygodniu? Dodam, że dietę staram się utrzymywać bez szaleństw, tj. czasem zabraknie mi 10g Białka, czasem 10g węgli mam za dużo, ale to chyba nie problem?
Może powinienem przejść na 2,2g białka/kg masy?
Ostatnio rozpocząłem cykl treningowy HST. Dobrałem również odpowiednią dietę na Masę: 2g B/kg, 60% kalorii z Węgli, 15% z Tłuszczy. Wychodzi 186g Białka, 446g Węgli, 50g Tłuszczy 3050 kalorii.
Jestem teraz po pierwszym tygodniu HST (15 powtórzeń, dwie serie trzy razy w tygodniu). Z tym, że zamiast zwiększać masę (co po tak krótkim czasie jest rzeczą dość trudną
albo utrzymać ją, jak narazie straciłem kilogram i 2-3cm w pasie. Czy to naturalne w pierwszym tygodniu? Dodam, że dietę staram się utrzymywać bez szaleństw, tj. czasem zabraknie mi 10g Białka, czasem 10g węgli mam za dużo, ale to chyba nie problem?
Może powinienem przejść na 2,2g białka/kg masy?
Krzysztof Piekarz
15 nie słuza budowaniu masy, tylko przygotowaniu mięsni stawó i sciegien na wieksze obciazenia
. Powiedzmy 63% kalorii z węgli da mi 3466 kalorii. To chyba będzie najlepsze.
.