Pomyślałem że warto założyć posta dla ektomorfików (chuda budowa ciała). Podawajcie tu swoje osiągniecia i efekty ile cisniecie i wogule wszystko bo tak przynajmniej mozna pogadac z kimś o tej samej budowie ciała 

Ilość wyświetleń tematu: 11217

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
Mam 15 lat 180 cm wzrostu i waze jakies 67 kg. Cwicze juz jakies 5 miechow przed tym jak zaczałem cwiczyc wazylem 60 kg i to byla taka mala tragedia
Z osiagniec za bardzo nie moge sie chwalic powiem tylko ze mam ok 102 w klacie i 33 w bicu , a wczesniej to juz bylo chudooooooooo


pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły