Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Wiek 28 lat, wzrost 176cm, waga 92kg.
Cel treningowy masa.
Aktywność - 3 razy w tygodniu siłownia trening fbw całego ciała.
1.Przesyłam dietę do sprawdzenia.
2. Przez jaki okres można być na masie, a po jakim czasie wejść na redukcję?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Nikt tutaj nie wspominał o sterydach, czy też startach w kulturystyce. Wręcz przeciwnie. Sport zawodowy nie ma zbyt wiele wspólnego ze zdrowiem, a my tutaj nastawiamy się właśnie na zdrowe odżywianie. Ty wrzucając powyższą rozpiskę diety, wręcz przeciwnie. Idziesz w stronę odżywianie szablonowego, w dłuższej perspektywie niezdrowego. Kalorie i makroskładniki mają największe znaczenie w przypadku kształtowania sylwetki, ale kształtowanie sylwetki nie jest Twoim celem głównym, a przynajmniej nie powinno. Powinno to być zdrowie na długie lata.
Szacuny
3625
Napisanych postów
2144
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
18388
Slabo I dziwnie skomponowane posilki, smakuje Ci takie jedzenie ? Pamietaj ze dieta ma sens jesli odpowiada naszym potrzeba I mozeny trzymać jej sie na drugie lata badz na zawsze, inaczej wczesniej czy pozniej wrocimy so starch, przewaznie zlych naywkow.
Czemu nie skomponujesz wiecej roznych posilkow zeby nie jeść codzienie tego samego?
Masujemy do puki sylwetka na to pozwala, I nie zaczynamy zalewac sie tluszczem
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
althetic
Slabo I dziwnie skomponowane posilki, smakuje Ci takie jedzenie ? Pamietaj ze dieta ma sens jesli odpowiada naszym potrzeba I mozeny trzymać jej sie na drugie lata badz na zawsze, inaczej wczesniej czy pozniej wrocimy so starch, przewaznie zlych naywkow.
Czemu nie skomponujesz wiecej roznych posilkow zeby nie jeść codzienie tego samego?
Masujemy do puki sylwetka na to pozwala, I nie zaczynamy zalewac sie tluszczem
Od początku. 6 lat temu trenowałem ostro na siłowni, sprinty, piłka nożna, kalistenika, ogólnie byłem dobrym sprinterem i miałem topowe czasy przy wadze 65kg.
Teraz po sześciu latach przerwy wróciłem do treningów od 1 września.
Trenuję 3x w tygodniu pon, środa, piątek fbw.
Prowadzę własną firmę, najlepiej jest mi zjeść 3 posiłki w ciągu dnia. Im prościej tym lepiej. Zastanawiam się czy teraz nie redukować od listopada?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Twoja rozpiska to nie dieta tylko lista zakupów na jeden dzień wylicz sobie zapotrzebowanie pod redukcję i przestrzegaj dziennego limitu z naciskiem żeby pokryć dzienna normę na białko w 100% a reszta macro tak jak wyjdzie z kombinacji jedzenia. Taki schemat pozwoli ci być elastyczny w doborze produktów i trzymać dietę bo masz wolność w wyborze jedzenie jedyne ograniczenie to tylko ilość i tu nie ma miejsca żeby coś tam skubnąć tylko to co mieści się w limicie. Sort że nie pod twój cel ale bez kitu masa na tym etapie nic ci nie da lepiej spalić fat zyskać wydolność dzięki mniejszej wadze i może nawet coś zbudować w trakcie procesu i w przyszłym roku myśleć nad masą