SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementy - jakie wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Czesc , powracajac po 5 letniej przerwie w treningach jestem juz po 3 miesiacu etapu masowego i poprzez troche nieodpowidni grafik w pracy pomiedzy obiadem 13-13:30 a posilkiem po pracy 18h gdzie w miedzy czasie nie moge spozywac posilkow trudno mi dobic kcal bo wstaje o 5 rano a mam potrzebe okolo 9 byc juz w lozku i ostatni posilek nie moze miec udzej objetosci ( w dni treningowe jest to tez posilek potreningowy ) . Zorientowalem sie ze przydalo by zakupic jakiesj bialko dodac platki owsiane i wypic shake w czasie pracy jako pelnowartosciowy posilek uzupelniajacy moja diete ( kcal trzeba wbijac coraz wiecej wiec napewno sie przyda ). W moich planach jest zakup izolatu dlatego ze mam troche intolerancji na laktoze , mieszkam za granica wiec nie bede kupowal z sfd.pl , jakie bialko polecacie najlepiej? Oblukalem dobra strone na ktorej sa marki takie jak activlab , scitec , optimum nutrition , weider , bsn , universal etc . Jako ze bede kupowal bialko tez chcialbym skorzystac i zrobic wieksze zakupy , dla uzupelnienia myslalem o kompleksie multiwitaminowym , melatoninie zeby polepszyc regeneracje i moze probiotyki prozdrowotnie? Co przydaloby sie najbardziej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35463 Napisanych postów 27498 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287696
Nic o tobie nie wiadomo wiec nikt ci nie bedzie doradzał konkretami jak chodzi o suple jednak multiwitaminy to słaba opcja bo tam jest wszystko i nic a poszczególne minerały czy witaminy mogą ze sobą kolidowac , Pamietaj że najwazniejsza jest dieta i to ona powinna zaspokoic organizm na wiekszosc potzreb jak makro czy minerały i witaminy a jełśi bedziesz czuł ze masz jakies braki to badania i pod niedobory uzupełniasz . Standardowo białko a z podstaw dla osob aktywnych to wit D Omega Magnez i wystarczy , można jakas kreatyne a reszta wedle potrzeb i braków
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Z tego co mi wiadomo w sklepie SFD jak najbardziej można robić zakupy z wysyłką za granicę. Oczywiście kwestia tego, do jakiego kraju. Najlepiej sprawdzić dokładnie na stronie sklepu.

Jeżeli ma to być odżywka białkowa bez laktozy, to np. coś takiego:

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_WPI_Isowhey_Instant-opis31440.html

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_WPC_80_Lactose_Free-opis40446.html

Lub też nowy produkt zawierający enzymy trawienne.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pro_Whey_ -opis42098.html
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Zorientowalem sie ze przydalo by zakupic jakiesj bialko dodac platki owsiane i wypic shake w czasie pracy jako pelnowartosciowy posilek uzupelniajacy moja diete ( kcal trzeba wbijac coraz wiecej wiec napewno sie przyda ).

jak najbardziej spoko opcja, do tego mozna dodac nieco masla orzechowego, kakao i odzywke bialkowa dobrac smakowo tak, aby zgrywala sie ze zmakiem czekoladowym i powiem ci ze masz wtedy bardzo fajnego szejka. Jak sie postarsz to nawet mozna do okolo 1000 kcal w takim szejku upakowac%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
TomQ-MAG
Zorientowalem sie ze przydalo by zakupic jakiesj bialko dodac platki owsiane i wypic shake w czasie pracy jako pelnowartosciowy posilek uzupelniajacy moja diete ( kcal trzeba wbijac coraz wiecej wiec napewno sie przyda ).

jak najbardziej spoko opcja, do tego mozna dodac nieco masla orzechowego, kakao i odzywke bialkowa dobrac smakowo tak, aby zgrywala sie ze zmakiem czekoladowym i powiem ci ze masz wtedy bardzo fajnego szejka. Jak sie postarsz to nawet mozna do okolo 1000 kcal w takim szejku upakowac%)

Dokladnie tak jak mowisz , trudno troche wlasnie zeby dostarczyc tyle kcal a szejk zawsze lajtowo wejdzie a jak juz dojde do okolic 4000 kcal to bedzie duzy ratunek takim wlasnie sposobem .

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=20034743&tid=1221170&fid=12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
TomQ-MAG
Zorientowalem sie ze przydalo by zakupic jakiesj bialko dodac platki owsiane i wypic shake w czasie pracy jako pelnowartosciowy posilek uzupelniajacy moja diete ( kcal trzeba wbijac coraz wiecej wiec napewno sie przyda ).

jak najbardziej spoko opcja, do tego mozna dodac nieco masla orzechowego, kakao i odzywke bialkowa dobrac smakowo tak, aby zgrywala sie ze zmakiem czekoladowym i powiem ci ze masz wtedy bardzo fajnego szejka. Jak sie postarsz to nawet mozna do okolo 1000 kcal w takim szejku upakowac%)

Dokladnie tak jak mowisz , trudno troche wlasnie zeby dostarczyc tyle kcal a szejk zawsze lajtowo wejdzie a jak juz dojde do okolic 4000 kcal to bedzie duzy ratunek takim wlasnie sposobem .





Zmieniony przez - kacper95 w dniu 01/01/2023 18:45:58
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
W sytuacji, gdy masz problem z dostarczeniem odpowiedniej ilości kalorii w swojej diecie można zwrócić uwagę na takie suplementy, jak:

1. Olej mct:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_MCT_Keto_Oil-opis42062.html

2. Masło orzechowe:

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Dziki_Orzech-opis38736.html

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Krem_Migdalowy-opis39233.html

3. Węglowodany złożone, lepszej jakości:

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Rice_Carbs-opis41549.html

https://sklep.sfd.pl/Quamtrax_Instant_Oatmeal-opis38657.html

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Protein i BCAA Max Support

Następny temat

Suplementy, a rozpuszczanie w wodzie

electro
Polecane artykuły