Zrobiłem te 5x6p podciągań w L-sit.
Potem byłem na marszu tak jak wczoraj prawie 100 minut>
Jakieś pół godziny po powrocie mocno zaczął boleć tyłek a najbardziej prawy pośladek Jest wieczór a on dalej boli mimo środka przeciwbólowego. Może to to wczorajszych przysiadach?
Potem byłem na marszu tak jak wczoraj prawie 100 minut>
Jakieś pół godziny po powrocie mocno zaczął boleć tyłek a najbardziej prawy pośladek Jest wieczór a on dalej boli mimo środka przeciwbólowego. Może to to wczorajszych przysiadach?
3


