Dla mnie to już akrobatyka na wysokim poziomie!
Najpierw muszę nadgarstki rozciągnąć i w ogóle stać dłużej przy ścianie!
Do chodzenia potrzebuję większej przestrzeni
Po meczu spróbuję stania

1
Ilość wyświetleń tematu: 23974
) też 6p. L-sit nie taki piękny jak u wzorca!
PaatikKurcze, a ja chciałem się pochwalić swoją aktywnością w nauce stania na rękachZa szybkie te próby - trzeba odpocząć chwilkę:)

.


Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
rutkowWpadnij - jeszcze trochę mi zostało (nawet do zrywania)Czereśni to bym pojadł![]()


Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
rutkowDzisiaj byłoby już za późno! Trzy dni i po czereśniach - ja i ptaki je załatwiły.Gdyby bylo blisko to juz bym z wiadrem na drzewie siedzial![]()
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły