SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KRATA NA LATO wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
No no pięknie
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13740 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143625
goldberg1982
No no pięknie
Dzięki. Udało si nie upaść na twarz i zrobić 1 pompkę
Wstałem wcześniej - zjadłem jak zwykle 20dkg piersi oraz 3 korniszony. Łyknąłem witaminy, T i AnabolicDream od Iron Horse.
Zrobiłem WL z podciąganiem na drążku 5 serii - tak jak poprzednio czyli bez progresu sił (a wydałem wszystkie dzisiaj).
W trakcie treningu

Za słaby jestem aby cokolwiek teraz robić - idę do łóżka odpocząć.
Jestem jak PRO - trochę potrenuję, zjem i odpoczywam
3
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
Hehe dobre porównanie jeszcze brakuje występowanie w reklamach z suplementami
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13740 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143625
Dziwna sprawa! Wcześniej (na lapku) napisałem post o porannych przysiadach a teraz go nie widzę na komputerze stacjonarnym
Poleżałem kilkanaście minut i zachciało mi się być jak Goldgerg a więc przed treningiem brzucha zrobiłem

a potem było 5x20p wznosów nóg na drabince
Wypiję białko pójdę na spacer po asfalcie bo po polach się nie da!

Rano pisałem o deszczach, które przedwczoraj zalały błotem ulice a ja wczoraj na marszu taplałem się 20 minut dłużej w gliniastej brei na polach. Po moim powrocie znowu padało i znowu spłynęło błoto z pól na wyczyszczone ulice.
Rano przysiady skończone na 98kg w jednej serii 6p.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-05-14 11:20:42
3
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
No pięknie elegancko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2710 Napisanych postów 3771 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222826
Ale się Pan rozszalał z wyzwaniami . Na Pomorzu upały okropne, środek lata jak nic.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13740 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143625
To nie moje wyzwania - ja po prostu do nich staję.
Spróbuję też tego stania na rękach - może się nie zabiję .
Gratuluję pogody na wybrzeżu. Oby taka był w połowie sierpnia gdy będę w Redzie i może na Helu.

Zrobiłem obchód po ulicach zalanych błotem z pól podczas wczorajszego deszczu, który wydawał się mniejszy niż przedwczorajszy. Okazało się, że błota naniosło dużo więcej niż poprzednio!

Przez kilka dni czekają mnie marsze po ulicach zamiast po ulubionych polnych drogach gdzie mogę łapać witaminę D i poprawiać opaleniznę .
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13740 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143625
Rano WL + podciąganie na drążku 5 serii
Przed południem wiosłowanie na wyciągu 6 serii

chwila odpoczynku i będzie wyciskanie sztangielek na barki.
Potem przewiduję marsz
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
No no powiem Ci ze ostro zasuwasz
1
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13740 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143625
goldberg1982
No no powiem Ci ze ostro zasuwasz
Tzn. ostro wsuwam białko z piersi.
Na resztę mam coraz mniej sił!
Marsz 86 minut po asfaltowych ścieżkach rowerowych pogranicza zaliczyłem. Mięło mnie kilku rowerzystów po czeskiej stronie. Zobaczyłem tam, że Czesi też posadzili wzdłuż swojej ścieżki masę drzewek - są dużo wyższe od naszych (które głównie są owocowe o wysokości ok. 1,5 m ) gdyż mają 2,5 -3,0 m i są to chyba głównie drzewka liściaste o pniu niewiele grubszym od męskiego kciuka!


Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-05-15 13:16:39
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Viki

Następny temat

Krata na LATO 2021 wg rutkow

electro
Polecane artykuły