olotraperNie tym razem - nie uśmiecha mi się siedzenie w pociągach przez 2 noce aby pokazać że jeszcze żyję i to w gorszej formie niż zazwyczaj.Super małżonka. Żony trzeba słuchać.
Marsz zaliczony - zimno bo brak słońca i wiatr ponad 20km/h.
No i zrobiłem 5x20p wznosy nóg na drabince na brzuch - przez redukcję nie chce mi się więcej!
Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-05-06 21:18:20
1

I ja naprawdę chciałabym za 20 lat być w takiej formie i nadal biegać OCR. To właśnie tacy ludzie pokazują, że można i motywują do