Szacuny
101
Napisanych postów
7934
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
220122
Co to za mięsko ? Co tak mało tych ziemniaków ? dowal następnym razem więcej kartofli Ja dzisiaj szukałem jakiegoś fajnego mięska, ale nie znalazłem nic fajnego, w biedrze jest niby wołowe mielone mięso, ale jak zobaczyłem makro... Muszę wybrać się kiedyś do Lidla lub Tesco, może wybór będzie większy
Szacuny
65
Napisanych postów
665
Wiek
38 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
29142
Byłem byłem w Jeffs pierwsz raz chyba 8 lat temu :) ostatnio we wrześniu tego roku :) burgery jadłem lepsze niż oni podają ale reszta robi robotę :) zreszta wszystko co ma w sobie miesi robi robotę :) kolacyjka fajna była wpadło mięsko i ziemniory :) wiec zaliczam do udanych ale chyba trochę za dużo wepchnąłem :) cóż w tym tygodniu pas nie spadnie :) ale warto było :)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7055
Napisanych postów
63258
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787429
Ja akurat w Jeffsie jadłem żeberka i były bardzo dobre i jeszcze trafiliśmy na happy hour gdzie każdy drugi napój dawali gratis, ja piłem pepsi ale obok siedzieli studenci i byli zadowoleni z tego faktu Co do burgerów to mięso albo trzeba robić samemu albo mieć sprawdzone mięso. JA znam jednego właściciela takiej burgerowni i zawsze wiem co jem, natomiast na mieście trudno wyczuć co dają, ale poprawia się co raz bardziej jakość jedzenie bo po prostu jak ktoś ma dobre jedzenie to sam się obroni.
Szacuny
65
Napisanych postów
665
Wiek
38 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
29142
Dokładnie jakośc idzie w górę... Ale tak szczerze mówiąc ja juz nie wierze w jakość jedzenia, jem to co mam juz przestałem się nad tym zastanwiać... wszystko jest czymś skażone czy tego chcemy czy nie....
Szacuny
65
Napisanych postów
665
Wiek
38 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
29142
spaiter
Co to za mięsko ? Co tak mało tych ziemniaków ? dowal następnym razem więcej kartofli Ja dzisiaj szukałem jakiegoś fajnego mięska, ale nie znalazłem nic fajnego, w biedrze jest niby wołowe mielone mięso, ale jak zobaczyłem makro... Muszę wybrać się kiedyś do Lidla lub Tesco, może wybór będzie większy
Ja ciąłem wczoraj kalorie dlatego nie było dużo ziemniaków, bo miałem wieczorem wyjście... zostawiłem 1000 kacl ale to i tak było za mało:)
to jest antrykot z wołowiny zakupiony w lidlu ale w DE... nie wiem czy w Polsce jest coś takiego ale obstawiam że tak.... Wołowe mięso mielone ma masę tłusczu więc tylko raz na jakiś czas kupuje jak mi się mieści w makro...
Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-09-28 13:27:52
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7055
Napisanych postów
63258
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787429
No niestety tak jest, że dzisiejsza żywność już nie jest idealna ale warto też zachować jakiś zdrowy rozsądek przy dobieraniu pokarmów. To co jest ważne to jak najwięcej jedzenie przygotowywać w domu wówczas jest większa szansa, że jest tam dokładnie to co daliśmy. Po drugie czego ludzie nie robią ale się uczą to czytanie etykiet na produktach. Ja wyeliminowałem sporo rzeczy, które kupowałem po dokładnym przeanalizowaniu etykiet bo okazało się, że jest tak sporo składników, których w diecie bym nie chciał używać.
Szacuny
101
Napisanych postów
7934
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
220122
Święta racja, czytanie etykiet, ludzie się dziwnie na mnie patrzą jak to robię... Wolę wiedzieć co jem, ale prawda jest taka, że żyjemy w świecie dobrobytu i wszystko się robi pod konsumenta, żeby było jak "najsmaczniejsze" i zarazem mało zdrowe... Trzeba nabrać dobrych nawyków żywieniowych, bo teraz nawet jedząc zdrowo to niestety sami nie wiemy co mamy na talerzu
Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-09-29 18:35:29
Szacuny
65
Napisanych postów
665
Wiek
38 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
29142
Ja już olałem to wszystko szczerze mówiąc....patrze co jem ale nie popadam w paranoję, u mnie w domu nie ma tylko rzeczy BIO bo to czasami po prostu nie ma sensu.... wiadomo że nie wezmę niczego co ma na 100gr produktu 50 gr cukru, ale też nie daję się zwariować jeżeli tego cukru jest trochę więcej niż normalnie... Trzeba być zrównoważonym bo już raz tak patrzyłem na wszystko i nie za dobrzę się to skończyło :) totalna paranoją jeżeli chodzi o jedzenie:)
Szacuny
65
Napisanych postów
665
Wiek
38 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
29142
Bang bang bang 1 cm i 700gr mniej na oficjalnym ważeniu:) więc redukcja idzię w dobrą stronę:)
Dzisiaj Klatka,Bary
WL 4x6 75 +
WL hantle 4x6 27,5
Rozpiętki skos 4x10 10
Wyciskanie skos smith 4x10 16 na stronę
Wyciskanie na Barki 4x6 15 +
Wznosy na bok 4x10 7,5 -
Arnoldy 4x10 10
No idzie nieźle, czuję że dołożę jeszcze na WL z 10 kg:) jak się uda na tej redukcji to będzie rekord wszech-czasów Wznosy na bok obniżyłem o 0.5 kg bo za bardzo bujałem a przy mniejszym ciężarze lepiej kontroluje ruch....
Dzisiaj był wspaniały dzień, a dokładniej cheat
Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-09-30 18:30:51
Szacuny
65
Napisanych postów
665
Wiek
38 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
29142
Generlanie kiedy mam cheata nie jem 2 posiłku bo nie idzie go zmieścić a nie chce pchać na siłę.... wieć cheat to taki trochę smieci/drugi posiłek :) ale zawsze mniej wiecej kontroluje buałko żeby było w wysoko. Na dobitkę wieczorem wrap :)
Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-09-30 20:08:24