SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o plan na masę góra dół 4 dniowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Wiek

Waga

Wzrost

Staż treningowy

Obwód pasa

Obwód klatki piersiowej

Obwód uda

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Stan zdrowia

Preferowane formy aktywności fizycznej

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Wrażliwość na stymulanty

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
Witam serdecznie mam 15 lat,waga 54 kg,wzrost 175.Chciałbym prosić aby ktoś rozpisal mi plan góra dół 4 dniowy na masę ,czytałem sporo na forach itd.Ale już mam mętlik w głowie od tego wszystkiego.Doświadczenie w tym sporcie jakieś mam :cwiczylem w domu 1.5 roku a na siłowni 2 msc,technicznie wszystkie ćwiczenia wykonuje poprawnie.Dotąd cwiczylem planem:
Poniedziałek klata +triceps
Środa plecy + biceps
Piątek nogi+łydki +barki
Plan ten daje mało satysfakcjonujące efekty w sylwetce i sile,Czytałem na forach ze ćwiczenie danych partii 1 raz tygodniu jest bezsensu czy jakoś tak.Wolałbym to zmienić i zastosować plan góra dół 4 dniowy.Jeżeli chodzi o dietę ,staram się ją utrzymać i nie jeść słodyczy i smieciowego "żarcia".Z gory dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Nie rozpisujemy planów, spokojnie by nawet Ci fbw wsytarczyło a nie trening 4 x tydzien, jeszcze na takie plany bedziesz miał czas

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
4xtydzien to źle ?jeżeli tak to w jakim czasie go zastosować ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12322
Dawciuu015
4xtydzien to źle ?jeżeli tak to w jakim czasie go zastosować ?


Chodzi o to, że w Twoim konkretnym przypadku przypadku plan góra dół nie ma większego sensu. FBW da Ci podobne o ile nie te same efekty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
Dlaczego nie ma sensu??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
W takim razie jaki trening ma sens??
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Daj FBW na plany bardziej rozbudowane przyjdzie czas,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
Plan góra dół to w sumie takie fbw ,tylko że z podziałem na osobny dzień nogi.dlaczego uważasz że góra dół nie jest dla mnie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12322
Dawciuu015
Plan góra dół to w sumie takie fbw ,tylko że z podziałem na osobny dzień nogi.dlaczego uważasz że góra dół nie jest dla mnie?


dlatego, że góra dół jest bardziej wymagającym planem treningowym. A, że ćwiczysz dopiero 2 miesiące na siłowni to mniemam, że dużej wiedzy jeszcze nie masz. Plany góra dół i push pull są dedykowane bardziej dla osób średnio-zaawansowanych. Patrząc na Twoją wagę i wzrost od razu idzie przeczytać, że nie masz za dużo mięśnia zbudowanego więc spokojnie fbw będzie dla Ciebie efektywne i trzymałbym się go na Twoim miejscu tak długo póki będzie widać progres
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1146
No dobra ,w takim razie dzięki za wytłumaczenie mi tego.Mam jeszcze pytanie :Czy mógłbym te fbw robić 4xtydzien ? Ile serii na tydzień powinno być w danym ćwiczeniu na fbw?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
fbw nie zrobisz 4 dni w tygodniu, musi być dzien przerwy, nie można trenować dzien pod niu tych samych partii mieśniowych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rotacja wewnętrzna

Następny temat

Co robić ?????

electro
Polecane artykuły