Witam serdecznie mam 15 lat,waga 54 kg,wzrost 175.Chciałbym prosić aby ktoś rozpisal mi plan góra dół 4 dniowy na masę ,czytałem sporo na forach itd.Ale już mam mętlik w głowie od tego wszystkiego.Doświadczenie w tym sporcie jakieś mam :cwiczylem w domu 1.5 roku a na siłowni 2 msc,technicznie wszystkie ćwiczenia wykonuje poprawnie.Dotąd cwiczylem planem:
Poniedziałek klata +triceps
Środa plecy + biceps
Piątek nogi+łydki +barki
Plan ten daje mało satysfakcjonujące efekty w sylwetce i sile,Czytałem na forach ze ćwiczenie danych partii 1 raz tygodniu jest bezsensu czy jakoś tak.Wolałbym to zmienić i zastosować plan góra dół 4 dniowy.Jeżeli chodzi o dietę ,staram się ją utrzymać i nie jeść słodyczy i smieciowego "żarcia".Z gory dzieki:)
Poniedziałek klata +triceps
Środa plecy + biceps
Piątek nogi+łydki +barki
Plan ten daje mało satysfakcjonujące efekty w sylwetce i sile,Czytałem na forach ze ćwiczenie danych partii 1 raz tygodniu jest bezsensu czy jakoś tak.Wolałbym to zmienić i zastosować plan góra dół 4 dniowy.Jeżeli chodzi o dietę ,staram się ją utrzymać i nie jeść słodyczy i smieciowego "żarcia".Z gory dzieki:)
Krzysztof Piekarz
