SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224
Witam,
chciałbym uzyskać info czy mój plan nadaje się aby pobudzić moje mięśnie do wzrostu. Kiedyś ćwiczyłem trochę na masę ułozyłem plan, dietke + białko sfd i troche urosłem. teraz mam zamiar wrócić do treningu oczywiście celem jest nabranie jak najwiecej czystego mięśnia. chciałbym dać do sprawdzenia plan który ułozyłem na nowo i wrzuciłem takie treningi po jakich mysle nie bede miał problemu z bolaczymi plecami z ktorymi czasami sie borykam przy zmianie pogody itp itd, wiec wyrzuciłem wiosłowanie sztangą które robiłem wczesniej i trenin na plecy został troche zminimalizowany...
a więc plan wygladałby tak:

PONIEDZIAŁEK bądź WTOREK
Klatka
1.wyciskanie na skosie sztanga
2.wyciskanie na soksie hantle (nie mam wyciskanie na płaskiej ponieważ chce rozwinąć górne partie klatki)
3.rozpiętki skos lub płasska

Triceps
1.francuz ze sztangą zza głowy
2.francuz z hantlą zza głowy lub prostowanie łokci przy zgiętych kolanach.
3.sciaganie wyciagu górnego

ŚRODA bądź Czwartek
Plecy
1.Podciąganie
2.Wyciąg górny do karku
3.Wyciąg do klatki
nie wrzucam zadnych wiosłowań czy martwego bo po prostu mysle ze po tym bedzie poblem z bolacymi plecami.

Biceps
1.uginanie łokci ze sztanga w staniu
2.uginanie łokci z hantelkami na skośnej ławce
3.modlitewnik ze sztanga

PIĄTEK bądź SOBOTA
Barki, Kaptury
1.wyciskanie sztangi z przed głowy
2.wyciskanie hantli
3.podciaganie sztangi wzdłuż tułowia do brody
4.Szrugsy

Nogi
1.przysiady ze sztangą
2.wspięcia na palce


do tego 5 lub niekiedy 6 dni w tygodniu praca gdzie jestem po 8-10godin na nogach i troche dzwigam w niej.


Moim celem nie jest zbudowanie pięknej wyrzeźbionej czy symetrycznej sylwetki. mam 20 lat ok 185cm wzrostu oraz ok 92kg wagi. moim celem jest po prostu nabranie masy abym "stał się większy" chciałbym zwiększyć obwód ramion, przedramion, poszezyć możliwie barki, uwydatnić klatkę i w miarę możliwości poprawić plecy.

Czy z tym planem będzie to możliwe? Proszę o porady. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie wiem np czemu na nogi praktyczne robisz tylko przysiady a na sam triceps co w porównaniu do nóg jest mały robisz aż 4 cwiczenia i do tego triceps też przy klacie i barkach dostaje.

Plan jak plan, napisz jak się odżywiasz bo bez tego najlepsze plany nie pomogą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
nie wrzucam zadnych wiosłowań czy martwego bo po prostu mysle ze po tym bedzie poblem z bolacymi plecami.
Dobra rozgrzewka i technika i nie cię nie będzie bolało
Bez tych ćwiczeń nie zbudujesz pleców

Zmieniony przez - nowy_K_D w dniu 2012-09-20 17:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224
co do odżywiania to puki co jem dziennie ok 3-4 posiłków, lecz gdybym zaczął ćwiczyć starałbym się zastosować posiłek 5-6 razy dziennie z wyliczonymi białkami weglami i tłuszczami jakimi potrzebuje i ewentualnie dorzucone białko dla uzupełnienia.

co do martwego i wiosłowania, na razie chciałbym to odłożyć i np gdybym urósł już cały tylko plecy by zaczeły sie robic niesymetryczne wtedy wdrożył bym te ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
-10 wskazowek
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

na poczatek minimum opanuj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224
dzięki bardzo na pewno skorzystam,

lecz czy przy tym planie mam szanse urosnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
PONIEDZIAŁEK bądź WTOREK
Klatka
1.wyciskanie na skosie sztanga
2.wyciskanie na soksie hantle (nie mam wyciskanie na płaskiej ponieważ chce rozwinąć górne partie klatki)
3.rozpiętki skos lub płasska

Triceps wrzuc w dzien treningu plecow
1.francuz ze sztangą zza głowy
2.francuz z hantlą zza głowy lub prostowanie łokci przy zgiętych kolanach.
3.sciaganie wyciagu górnego

ŚRODA bądź Czwartek
Plecy
1.Podciąganie
2.Wyciąg górny do karku
3.Wyciąg do klatki
nie wrzucam zadnych wiosłowań czy martwego bo po prostu mysle ze po tym bedzie poblem z bolacymi plecami.

Biceps daj tam gdzie klata
1.uginanie łokci ze sztanga w staniu
2.uginanie łokci z hantelkami na skośnej ławce
3.modlitewnik ze sztanga

PIĄTEK bądź SOBOTA
Barki, Kaptury
1.wyciskanie sztangi z przed głowy
2.unoszenia bokiem i w opadzie
4.Szrugsy

Nogi
1.przysiady ze sztangą
2.wspięcia na palce
za malo cwiczen na uda!!!!!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Na biceps więcej ćwiczeń niż na nogi-całą grupę mięśni.Ręce opadają......

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na małe moga być 2ćwiczenia, roni dobrze prawi ale co z nogami? 2 ćwiczenia?
Na plecy
możesz dać jeszcze jedno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Do nóg mozesz dać wykroki, suwnicę jak masz taką mozliwość, hack przysiady.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
ronie220
Na biceps więcej ćwiczeń niż na nogi-całą grupę mięśni.Ręce opadają......


Ręce odpadają

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka :)

Następny temat

Mięśnie vs Tłuszcz

WHEY premium