SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy plan na masę-priorytet szerokość pleców

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wzrost: 176cm
waga: 77kg
wiek: 16 lat
staż: 3 miesiące ćwiczeń z konkretnym planem
odżywki: białko, bcaa

Witam!
Od przyszłego tygodnia zaczynam plan na masę. Mam już jako-tako opracowane ćwiczenia, ale chciałbym się doradzić, które są najlepsze na szerokość pleców (w porównaniu do brzucha nie są zbyt szerokie, a wiadomo, że szerokie plecy wyglądają dobrze ;) ). Niestety moja masa jest nieproporcjonalna do siły i ważę zbyt dużo by być w stanie się podciągnąć (wraz z wybiciem roku 2013 zaczynam rzeźbę ;) ). Moglibyście podać mi ćwiczenia na szerokość pleców? Do dyspozycji mam full sprzęt siłowni na plecy :P.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
byłem dzisiaj, dwa razy, wstrzyknął mi lekarstwo. w piątek kanałowe, ból nie przechodzi, 3 raz się nie wybieram bo to i tak gó**o da. zrobił co mógł.. Więc teraz się zastanawiam, czy taki nurofen pogorszy moje poczynania na siłowni, bo nie zamierzam przez zęba rezygnować :D a dzisiaj miałem pierwszy dzień po przymusowej regeneracji związanej z uszkodzeniem prawego barku. Tydzień przerwy mi starczy...

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2012-11-12 19:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz full siłownie to popracuj na wyciągu. Ściąganie drążka do karku 3-4x po 8-12 powtórzeń. Poza tym wszelkiego rodzaju wiosłowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
czyli np. mogę strzelić coś takiego?:
wiosłowanie sztangielką
wiosłowanie końcem sztangi
wyciąg górny do klatki
wyciąg górny do karku
takie a'la wiosłowanie na wyciągu dolnym
wszystko po 3 serie :P

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2012-11-08 21:05:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dużo na najszersze, poćwicz też trochę prostowniki i kaptury :P Zaproponował bym np wiosłowanie w opadzie tułowia nachwytem, potem sztangielka bokiem, i wyciąg po 4serie. 3 serie szrugsów i ze 4 martwego. Powinno być po tym ładnie czuć plecy. Jeśli zamierzasz masować używaj jak najmniej maszyn, wolne ciężary są lepsze czyli hantle, sztanga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
podciagaj sie z pomoca , to jest najlepsze cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nie mam pomocy ^^. A trochę głupio podejść do obcego typa na siłce i powiedzieć "ej stary, pomógłbyś mi przy podciąganiu?" :P. Zrobię rzeźbę, stracę z 10kg to będę się podciągał bez problemu raczej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Na czym polega "sztangielka bokiem"?
Raczej nie unoszenie, bo to jest na barki? Mógłbyś wytłumaczyć?
Niestety nie lubię MC i wolałbym czymś zastąpić (nie wiem czemu, nie lubię po prostu ^^)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
podchodzisz do obojetnie jakiego gościa na siłowni i mówisz " leszczu chodz pomozesz mi" a tak na prawde to jak spytasz obojetnie kogo to na pewno ci pomoze , każdy zaczynał ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
hahaha Jednak mimo wszystko wolałbym podciąganie zacząć po redukcji, kiedy będę musiał dźwigać mięśnie a nie 10-12kg fatu :P. Soł: czym jest ta sztangielka bokiem? >.<.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
trening pleców bez mc? ni ma ch**a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Oj no bez przesady. Nie przepadam po prostu :P. Szczerze mówiąc preferuję tylko MC na prostych nogach i to też jako ćwiczenie na nogi bardziej, aniżeli na plecy ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

Plan treningowy do oceny.

WHEY premium