SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co zrobić na rzeźbe

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4118

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Masa ciała

Wzrost

Obwód klatki

Obwód ramienia

Obwód talii

Obwód uda

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

Aktywność niezwiązana z treningami

Cel

Ograniczenia żywieniowe

Stan zdrowia

Zażywane leki

Ograniczenia treningowe

Przebyte urazy

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Stosowane dotychczas diety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1487
Mam 16 lat, 177cm wzrostu i ważę 77kg. Jestem endomorfikiem, aktywnie uprawiam sport 5 razy w tygodniu. i Mam lekki brzuszek, który muszę wyrzeźbić i pytanie co brać na przyśpieszenie. Siłownie mam 3 razy w tyg. Jestem mężczyzna, nigdy nie brałem suolementów ani żadnych leków. Żadnych urazów nie miałem. 10 lat trenuje piłkę nożną. Moje obwody:
ramie: 34cm
klatka: 96cm
udo: 55cm
talia:75
Jestem zdrowy nic mnie nie ogranicza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
zły link podałem, tu masz podane co i jak, na samym dole postu masz przykład https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Najpierw to trzeba masę mięśniową zbudować by było co odsłąniać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157392
Lekka nadwyżka kaloryczna i porządny trening 3-4 x FBW zrobi robotę.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1487
hidan co to fbw???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1487
anubis ja chcialbym utrzymac ta wage a nawet przytyc do 80 bo chce byc przy masie. Nie chce wygladac jak kazdy w moim wieku i starsi. Np. 180 wzrostu i 65 kg wagi dla mnie to za malo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157392
beno0408
hidan co to fbw???


Trening Full Body Workout
Przykład
PLAN TRENINGU:

TRENING A
Przysiady 5x5
Wyciskanie Leżąc 5x5
Wiosłowanie sztangą 5x5
Ohp 5x5
hantle biceps 3x10
francuz ze sztangą lub hantlami 3x8
allahy 3x10-15

TRENING B
Martwy ciąg 5x5
Wyciskanie Leżąc 5x5
Wiosłowanie sztangą 5x5
OHP 5x5
Podciąganie podchwytem 3x5-8
biceps sztanga 3x8
Prostowanie ramienia wyciąg górny 3x8
allahy 3x10-15

Trening robisz 3x w tygodniu A - Przerwa - B - Przerwa - A - 2 dni przerwy i znów B - A - B ... itp



Zmieniony przez - Hidan20 w dniu 2018-12-26 00:19:38

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1487
okej diete mam, takze bialko jakies brac??
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381264 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720077
białko wg braków w diecie , jeśli nie zjadasz z pożywienia odpowiedniej ilości to jak najbardziej odzywka się przyda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Jak diete masz to powienieneś wiedzieć jakei masz zapotrzebowanie i ile tego białka z diety wcyicagasz, brakuje Ci 20g to tyle daj z odzywki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1487
a jak tak patrzycie na moje proporcje mam szanse na kaloryfer w 2 msc ciężkiej pracy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1487
wytłumaczy mi ktoś jak zacząć z tą nadwyzka kaloryczna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić ze swoim ciałem? W stronę rekompozycji ?

Następny temat

Odchudzanie

Shoty
Polecane artykuły