CzawajRacja...ja z Krk mam szybki pociąg, a Ty do Pragi chyba w sumie masz bliżej nawet![]()
O połowę bliżej, jak chcesz to podam nawet nazwe hotelu. Bedziemy razem spac

Ilość wyświetleń tematu: 68699
CzawajRacja...ja z Krk mam szybki pociąg, a Ty do Pragi chyba w sumie masz bliżej nawet![]()

sOiRDo naleśników polecam czekodzem z Łowicza. Ja się w nim zakochałem <3

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
CzawajZa rok może dwa tak się stanie!!! ;)Razem spać- jak Arnold i Franco w Pumping Iron przed startem w 1975![]()
ale sylwetka świetna, pozowanie i muzyka idealna, jak za dawnych lat

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
CzawajTeż czasem sypie sol do butelki na trening, a sypne se na na łapy w czw![]()
Chris kozak, bardzo go lubię oglądać, słuchać mniej bo dziwnie mowiale sylwetka świetna, pozowanie i muzyka idealna, jak za dawnych lat
![]()
Dobrze, że dziś tu wszedłem i to zobaczyłem, bo od rana chęci i motywacja kuleja coś, teraz lepiej, a zaraz plecy![]()
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły