PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
deja vuTak, widzieliśmy w temacie o diecie.. Masło orzechowe to nie jest źródło białka, ale niech tam![]()
Tylko, że:
A) koleżanka jest kobietą
B) kluczem było sformułowanie "bez sprzętu" - przysiady ze sztangą, to nie to samo co przysiady bez sztangi![]()
A, żeby tracić tłuszcz, trzeba mieć ujemny bilans kalorycznynie wystarczy zerowy
![]()
czy wzor Miffin St jeor do kalkulacji swojego zapotrzebowania jest dobry oraz czy dobrze rozumiem ze tluszcze u dziewczyn musza byc 1g/ na kg ciala ?
Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-04 13:34:44
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
Kobietom diety LC nie służą - prosta droga do problemów z tarczycą.
Kolejny aspekt, to wybór ww - gdybym jadła płatki owsiane, brązowy ryż i makaron pełnoziarnisty - tez twierdziłabym , że ww mi szkodzą. Trzeba znaleźć te żródła ww, z którymi układ pokarmowy sobie radzi. A jest z czego wybierać.
Jest jeszcze last but not least - czy potrzebujesz redukcji, czy dążysz do wychudzenia. Jeśli masz mało mięśni (jesteś skinny fat), to redukcja jest bez sensu.
No i ten trening - jak słyszę o treningu siłowym określanym przez czas jego trwania, zaczynam mieć wątpliwości, czy to rzeczywiście trening siłowy - a ten jest niezbędny dla uzyskania estetycznej sylwetki.
Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840
"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.
ANNUKdokladnie tak sie czuje , ze po weglach tyje :(a ja polecasz zrodla wegli ? bo walsnie jem takie wegle jak wypisales -oplatki owsiane , wafelki pelnoziarniste , i owoce ( maliny arbuz porzeczki itp ) , ogolsnie jestem postury chudej , ale na biodrach mam tluszcz i troche na nogach , tak wiem ze trening silowy musze miec dluzszy a moze polecisz jakich wybor pozycji ktore powinnam wybrac
Wypisałam
Tych nie jem
Jem ziemniaki, makarony durum, ryże, kasze, owoce, buraki, marchew, pieczywo dobrej jakości.
Wrzuć zdjęcie sylwetki i zrzut diety.
Trening to nie ten dział, ale napisz jak ten Twój wygląda.
Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840
"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
Krzysztof Piekarz