SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1508
witam , mam problem z ulozeniem makro do diety , cwicze na silowni 3-4 na tydzien 30 minut trening silowy a potem 15 minut interwaly a potem brzuszki moje zapotrzebowanie szgodnie z bardzo niskim wysilkiem 1.1 - wyszlo mi zapotrzebowanie 2200 kalorii , zredukowalam do 1900 , pytanie czy to nie za malo redukcji i jeszcze uciac ? makro ulozone W35/B25/F40 niestety po weglach nie czuje sie dobrze i wypycha mi brzuch oraz po 2 tygodniach waga stoi oraz obwody tez i nadal brzuch nie spada prosze o wskazowki czy wszytsko jest ok ulozone
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1508
deja vu
Tak, widzieliśmy w temacie o diecie.. Masło orzechowe to nie jest źródło białka, ale niech tam

Tylko, że:
A) koleżanka jest kobietą
B) kluczem było sformułowanie "bez sprzętu" - przysiady ze sztangą, to nie to samo co przysiady bez sztangi

A, żeby tracić tłuszcz, trzeba mieć ujemny bilans kaloryczny nie wystarczy zerowy
czy wzor Miffin St jeor do kalkulacji swojego zapotrzebowania jest dobry oraz czy dobrze rozumiem ze tluszcze u dziewczyn musza byc 1g/ na kg ciala ?








Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-04 13:34:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Na początek załóż sobie 2g białka ,1-1,5g tłuszczy i reszta węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1508
tak wlasnie mam , jestem juz 2 tygodnie na redukcji i niestety nie widac zadnych efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
2 tygodnie to zbyt krótki okres czasu . Zapotrzebowanie liczyłas wg wzoru ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1508
tak wyliczylam wg PPm , i wychodzi 2300 kalorii , ale nie jestem pewna czy dobrze wyliczylam swoj wysilek chodze 3-4 razy na fbw ktory trwa 30 minut i interwaly 15 minut oraz brzuszki po wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 407869
Z mojej oceny, to większość osób, które "żle się czują po ww" po prostu ma fobię węglowodanową, że od niej się tyje.

Kobietom diety LC nie służą - prosta droga do problemów z tarczycą.

Kolejny aspekt, to wybór ww - gdybym jadła płatki owsiane, brązowy ryż i makaron pełnoziarnisty - tez twierdziłabym , że ww mi szkodzą. Trzeba znaleźć te żródła ww, z którymi układ pokarmowy sobie radzi. A jest z czego wybierać.

Jest jeszcze last but not least - czy potrzebujesz redukcji, czy dążysz do wychudzenia. Jeśli masz mało mięśni (jesteś skinny fat), to redukcja jest bez sensu.

No i ten trening - jak słyszę o treningu siłowym określanym przez czas jego trwania, zaczynam mieć wątpliwości, czy to rzeczywiście trening siłowy - a ten jest niezbędny dla uzyskania estetycznej sylwetki.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1508
dokladnie tak sie czuje , ze po weglach tyje :(a ja polecasz zrodla wegli ? bo walsnie jem takie wegle jak wypisales -oplatki owsiane , wafelki pelnoziarniste , i owoce ( maliny arbuz porzeczki itp ) , ogolsnie jestem postury chudej , ale na biodrach mam tluszcz i troche na nogach , tak wiem ze trening silowy musze miec dluzszy a moze polecisz jakich wybor pozycji ktore powinnam wybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 407869
ANNUK
dokladnie tak sie czuje , ze po weglach tyje :(a ja polecasz zrodla wegli ? bo walsnie jem takie wegle jak wypisales -oplatki owsiane , wafelki pelnoziarniste , i owoce ( maliny arbuz porzeczki itp ) , ogolsnie jestem postury chudej , ale na biodrach mam tluszcz i troche na nogach , tak wiem ze trening silowy musze miec dluzszy a moze polecisz jakich wybor pozycji ktore powinnam wybrac


Wypisałam Tych nie jem

Jem ziemniaki, makarony durum, ryże, kasze, owoce, buraki, marchew, pieczywo dobrej jakości.

Wrzuć zdjęcie sylwetki i zrzut diety.

Trening to nie ten dział, ale napisz jak ten Twój wygląda.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1508
dieta wyglada tak :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1508
dieta wyglada tak: sniadanie- jajecznica 3jaja bekon 2 plasterki i warzywa drugie sniadanie -owsianka 50g owoce 100-200g bialko 25 g , maslo orzechowe 30g obiad - to roznie szaszlyki z piersi indyka lub kurczaka, burgery wolowe, ryba , piers z kurczaka na rozne sposoby do tego kasza peczak zazwyczaj lub makaron durum i warzywa , kolacja zazwyczaj ryba warzywa i kasza i jakis olej lniany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny! 16 lat, 78kg.

Wiecej