SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja (forma startowa)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
Witam!

Planuję redukjcę, aby przekonać się jaką jestem w stanie przygotować szczytową formę

Myślałem nad redukcją trwającą 8 tyg, powinno wystarczyć, chodzi o lekkie spalenie BF.

Aeroby z rana na czczo (po przebudzeniu odżywka białkowa)

Śniadanie 150 g Owsianych górskich + orzechy włoskie + rodzynki

II Śniadanie Ciemny chleb + twaróg półtłusty + jabłko

III Posiłek J/W

IV Posiłek (przed treningowy) 100g kaszy gryczanej (?) 250 g piersi + warzywa

Po treningu Gainer 100g Mass XXL


V Posiłek (po treningowy) 250 g piersi + warzywa

VI Posiłek Przed snem 200g twarogu półtłustego + oliwa

Jak damy radę ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 77-78

Wzrost: 180

Obwód klatki: Nie mierzyłem uzupełnie

Obwód ramienia: j/w

Obwód talii: 77

Obwód uda: 60

Obwód łydki: Nie mierzyłem uzupełnie

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ok 10 %

Aktywność w ciągu dnia: Praca siedząca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Siłownia cztery razy w tygodniu

Odżywianie: Dieta typowo masowa

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia: Bardzo Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: Aeroby 3 razy w tyg?

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Jeśli ma pomóc to tak.

Stosowane wcześniej diety: Typowo masowa

Zmieniony przez - TonyNr1 w dniu 2010-04-19 12:22:30

I'm Not a Human... I Am Machine.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
gdzie chcesz startować, kiedy?
jeżeli nie chcesz, po co Ci forma startowa?
pokaż foto sylwetki.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-04-19 12:26:54

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
Aby przekonać się jaką jestem w stanie przygotować szczytową formę, planuje debiuty 2011, ale muszę sprawdzić jak to będzie z tą redukcją żeby później czegoś nie spalić, np ładowania i jak będę reagował na aeroby, niską ilość węgli etc.

Pozdrawiam

I'm Not a Human... I Am Machine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
bez sensu tracić czas i kasę na redukcję, na bf którego nie utrzymasz,
po wymiarach wyglądasz na przeciętnego chłopaka(jesteś wagowo duuużo poniżej limitu klasyka, a z takim udkiem, z którego zleci Ci jeszcze parę cm w "zwykłą" nie masz się co pchać), więc imo lepiej poświęcić ten czas na masowanie do grudnia, potem będziesz miał mnóstwo czasu na redukcję.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
A zakładając, że znów będą w marcu to mam tylko jedną próbę na przeprowadzenie redukcji a jak coś spatole to sobie nie wybaczę.

Myślisz, że nawet takiej lekkiej nie opłaca się zrobić i sprawdzać reakcję?

I'm Not a Human... I Am Machine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Reakcje na co? Nie zaleznie ile bedziesz wczesniej cwiczyl i tak mozna spartolic koncowe ladownia co widac na zdjeciach.
Koniu ma racje 180cm wzrostu i 60cm w udzie?????? Gdzie masz nogi???? Nie marnuj czasu na jakieś próby tylko rob mase mięśniową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
Nogi uważam za moją mocną stronę Ale w sumie nie rozumiem teraz dlaczego to się kręci wokół wymiarów, liczą się proporcje, wiem wiem... 180 cm wzrostu
Reakcje na co? trzeci raz napiszę : jak będę reagował na aeroby, niską ilość węgli, jak szybko będzie leciał fat
dziękuję

Zmieniony przez - TonyNr1 w dniu 2010-04-19 13:40:19

I'm Not a Human... I Am Machine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Jeżeli utrzymasz obecny bf, od stycznia będziesz miał prawie 4 miesiące na nauczenie się "wszystkiego".
no i pokaż tą fotkę.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
Jestem w pracy, a fotka ma być nóg tak? bo w sumie nie wspominałem nic o zdjęciach narazie.

I'm Not a Human... I Am Machine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
pokaż całą sylwetkę najlepiej.
to co możesz zacząć już teraz to nauka pozowania.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-04-19 13:45:14

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
Ok po treningu postaram się coś strzelić, a co do tematu do dałoby radę z tą dieta zjechać z bf? czy podorzucać oliwy w posiłkach z ciemnym pieczywem, i otręby gdzieś upchnąć?

I'm Not a Human... I Am Machine.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje Pomocy????

Następny temat

dieta mojej siostry

WHEY premium