Witam, mam 18 lat, 194 cm wzrostu oraz ważę 108 kg. Chciałbym zgubić kilkanaście kilogramów (Przestanę, gdy nie będę miał brzuszka). Nie jest to moja pierwsza redukcja, lecz druga. Za pierwszym razem byłem u dietetyka i cały tłuszczcyk pięknie spaliłem. Przez wakacje mi się bardzo przytyło. Wyliczyłem moje zapotrzebowanie kaloryczne. Wyszło tak: 3024 kcal (184 g białka, 83 g tłuszczów oraz 385 g węglowodanów). Pływam 5 razy w tygodniu po godzinę i tyle, nie mam czasu na więcej, gdyż jestem na biolchemie i z 3-4 godziny dziennie muszę się uczyć. Odjąłem około 400 kcal i ułożyłem przykładowy jadłospis. Czy trzeba coś poprawić? Proszę Was o pomoc, jestem naprawdę zdesperowany i wyglądam ohydnie. Jeśli wyglądam tak do pupy w tym wieku, to nigdy nie znajdę dziewczyny.
P.S. w załączniku zdjęcia przykładowego jadłospisu

P.S. w załączniku zdjęcia przykładowego jadłospisu

Krzysztof Piekarz
