Szacuny
0
Napisanych postów
58
Wiek
25 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
359
Cześć ja z takim pytaniem do was waże 67kg , 171cm ,16lat i przytyło mi sie ostatnio na twarzy i jak to sie mówi mam podwójny podbródek co zrobić gdy chce przybrać na masie? Najpierw zredukować i spalić tłuszcz i potem nabrać masy?
Poleć to pytanie. Dzięki temu tren
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
pamiętaj waż wszytsko przed obróbką w zrzucie masz pierś smażoną w panierce to jest już po obróbce w której jest pierś panierka i tłuszcza, najlepiej podawać mięso z piersi kurczaka bez skóry i osobno tłuszcz bo 20g to ten kurczak w tym chyba pływa.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6447
Napisanych postów
79265
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774594
Nie jesteś w stanie budować mięśni bez przyrostów tkanki tłuszczowej. Wrzuć zdjęcie sylwetki do oceny i zobaczymy jaki cel będzie odpowiedni na tę chwilę.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6447
Napisanych postów
79265
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774594
Może być coś pod 20% tkanki tłuszczowej, więc zdecydowanie warto to redukować, do momentu odsłonięcia zarysu mięśni brzucha. Wtedy budować dobrej jakości mięśnie.
Szacuny
0
Napisanych postów
58
Wiek
25 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
359
W listopadzie chodziłem jeszcze na siłownie ale to wyglądało 2 miesiące chodzenia 2 przerwy i tak w kółko , i teraz tak komputer , jedzenie wszystkiego co sie da itd
Szacuny
0
Napisanych postów
58
Wiek
25 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
359
Tylko problem w tym że nie wiem jaką diete stosować bo nigdy jak trenowałem nie miałem diety na redukcje . To moja na mase którą jako tako stosowałem najczęściej