SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 307
Witam.
W pół roku udało mi sie schudnąc prawie 30 kilo. Pytanie co dalej robic ? Aktualnie jestem na zero kaloryczne moje tj. 3200-3300 kalorii. Od 3 tygodni waga stoi przy tej diecie.
Chciałbym teraz przez okres poltora miesiaca jakos robic mase dodac jakies 200 kalorii zeby od poczatku maja zaczac ostra redukcje. Dobry pomysl ?
Wymiary przed : Wymiary po :
Waga 115kg 85.5 kg
Obwód pasa 110cm 90cm
Obwod klatki 120cm 100cm
Biceps 40cm 37cm

Prosze o jakioes rady ponizej zdjecia przed i po.
Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Za chwile wstawie zdjecia z teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 4097 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32624
Na pewno po pol rocznej redu warto by sie zatrzymac na moment i dac odpoczac ogranizmowi. Wez wstaw foto jeszcze raz ale luzno, bez trzymania tego brzucha. Na pewno wskocz na zero kcal teraz a w miedzy czasie warto by pomyslec o badaniach krwi by sprawdzic czy wszystko ok po tym dlugim czasie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 4097 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32624
Dobra, wrzuciles wiecej fot. Moja opinia? Odpocznij 2 tyg na zerze kcal i ja bym jeszcze cial dalej, kwestia 4-5 tyg i bylaby dobra baza pod okres masowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8272 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166179
gratulacje efektów:)

Moim zdaniem powinieneś tej chwili dodawać po 200kcal co 7-10 dni i obserwować co się dzieje .
wystarczająco długo byłeś w deficycie.
Dodawaj kcal i obserwuj. To pozwoli Ci wyjść z deficytu bez zbędnego zatluszczania się.
8-10 tygodnia takiej masy i znowu z 3-4tygodnie redukcji.
Musisz zacząć powoli dokładać mięśni że względu na ilość skóry, która została po redukcji.

Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2017-03-03 12:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5277 Napisanych postów 72244 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 610751
Dokładnie jak kolega wyzej . Ostrożnie dodawaj kalorii , musisz teraz rozbujać metabolizm . Kawał dobrej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki wielkie. Wlasnie dodaje powoli. Na redukcji pod kooniec bylo 2600 kalorii teraz mam 3200 jakos. I waga stanela. Sprobuje dolozyc wiecej treningu silowego i mniej cardio. Badania wszystko w porzadku. Lecz czuc lekkie przetrenowanie na barkach i sciegnach achillesa ale bylem u lekarza i bede mial fizykoterapie na te sciegna. Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3214 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Dobrze było porobić badania, po takim spadku (wielkie pokłony super robota!!) warto zobaczyć co dzieje się przede wszystkim z gospodarką hormonalną : http://www.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html

Edit. Wspomniałeśo badaniach, mozesz wrzucić do wglądu.

Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-03-03 12:39:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie ma potrzeby dodawania stopniowo kalorii. kompletna stara czasu. wejdz w okolice zera, moze byc dla swietego spokoju 100 kcal ponizej zera.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5277 Napisanych postów 72244 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 610751
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typowy obiad co mogę jeść ?

Następny temat

Zamienniki na diecie. Proszę o pomoc