SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

proszę o ocenę planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10893
1. Martwy ciąg 4x12
(po każdej serii seria na brzuch)
2. Przysiady ze sztangą na suwnicy 4x12
3. Uginanie podudzi leżąc na maszynie 3x12
4. Wyprosty podudzi siedząc na maszynie 3x12
5. Wiosłowanie półsztangą 4x12
6. Wyciskanie hantli na ławce skośnej 4x10
7. Francuskie wyciskanie sztangi leżąc 4x10
8. Uginanie przedramion ze sztangą stojąc 4x10
10 min. orbitrek + rozciąganie

BOGNA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Warto jak byś napisał jakieś informacje o sobie.

Dlaczego przysiad na suwnicy a nie normalnie ze sztangą ?

Trening brzucha zostaw sobie na koniec treningu.



Zmieniony przez - rion10 w dniu 2016-12-06 08:38:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10893
No to piszę. Jestem kobietą :) 35 lat 171 cm wzrostu, 62 kg wagi. Moim celem jest redukcja. A przysiad na suwnicy zaproponował mi instruktor na siłowni. Może to i lepiej, ponieważ mam zerwane więzadła krzyżowe w lewym kolanie i na suwnicy czuję się jakoś pewniej :)

BOGNA

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Ale miałaś zerwane czy jak ? Bo to dość poważna kontuzja i raczej uniemożliwi Ci trening na siłowni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10893
Mam nadal zerwane już jakieś trzy lata. Czekam na rekonstrukcje. Powiem szczerze że calkiem nieźle sobie z tą kontuzja radzę i w życiu i na siłowni.

BOGNA

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Powiem Ci szczerze, że ja bym się nie odważył z taką kontuzją trenować siłowo bo możesz sobie stan pogorszyć znacznie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10893
Nie chce rezygnować z siłowni, chodzę regularnie 3-4 razy w tyg. od 4 miesięcy, nic złego mi się puki co nie dzieje a sprawia mi to ogromną przyjemność

BOGNA

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
To wracając do planu brakuje mi jakiegoś ćwiczenia barkowego w planie warto by było coś dołożyć. I trening brzucha zostaw na sam koniec.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10893
Ok. dzięki wielkie :) Wznosy ramion bokiem będą dobre?

BOGNA

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Masz wyciskanie na skosie dodatnim to tam też popracuje przód barków więc spokojnie możesz dać unoszenie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10893
Dziękuję bardzo. pozdrawiam

BOGNA

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Disciple

Następny temat

Masowac czy redukowac? Ile procent bf?

electro
Polecane artykuły