Szacuny
60
Napisanych postów
2330
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
41688
Hej, przymierzam się do zakupu wheya i puddingu all nutrition. Mam pytanie do wszystkich, którzy próbowali już tych białek- które smaki najbardziej polecacie? stosował ktoś z was może jagodowy? od czasów jagodowego megabola się czaje na jakieś dobre, ale narazie każda inna jagoda słaba, nawet scitec
Pozdro
1
chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!
Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
puding miałem tylko malinowy, ok jest, z białek allnutrition obecnie apple pie jest ok, a tak to wanilia, jagoda, truskawka, cafe late taki sobie, malaga pistacje ok.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
4723
Napisanych postów
49217
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
524717
w sklepie SFD są próbki wszystkich smaków i form białek, za parę groszy możesz spróbować, zanim kupisz duże opakowanie => TUTAJ
jak próbowałem: nugat, białą czekoladę i banana - najlepsza dal mnie biała czekolada, ale pozostałe też świetne, przede wszystkim dobrze się rozpuszczają - nic nie zostaje na dnie szejkera, kilka ruchów i wszystko znika
Szacuny
22673
Napisanych postów
32431
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
892891
Z białek próbowałem prawie wszystkie - biała czekolada i szarlotka najlepsze. Z puddingów banan i malina najlepsze, czeko bdb, szczególnie jak sie ciut kakao doda, truskawka i nugat ok, ale dupy nie urywa, i ciastko nie podeszło mi w ogóle.