SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukować dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3524
Cześć. Trzy miesiące temu zacząłem redukcję z wagą 94kg i 94cm w pasie. Obecnie jestem na 80kg i 81cm w pasie, jednak nie mogę się pozbyć brzucha i odsłonić mięśni, które przy napięciu już mogę wymacać palcami... Zastanawiam się, czy nie zacząć teraz masować, postarać się wrzucić trochę suchego mięsa i dopiero przed wakacjami postarać się jeszcze wyrzeźbić? Czy już może teraz do końca próbować pozbyć się tych boczków? Wyglądam obecnie jak zalany ekto i strasznie mnie to drażni, nie wiem sam co teraz robić.

Mam 185cm wzrostu, a kalkulatory bf pokazują, że przy tej wadze i pasie mam około 11% fatu... Przecież to już jest wycięcie w cholerę, a ja nadal jestem zatłuszczony:

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/6168650/16639145.jpg?1448151607
http://static.pokazywarka.pl/bigImages/6168650/16639144.jpg?1448151607 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
odnośnie diety jest ok
jednak musisz urozmaicać, ponieważ długo nie pociągniesz na 3x kurczak dziennie
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
malo masy miesniowej, stad efekt, ze jeszcze siedzi sporo fatu;)
osobiscie bym juz sie nie spinal nad to i podbudowal nieco, a redu zrobil na okres letni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 474 Napisanych postów 6372 Wiek 91 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120575
j/w
Powodem jest mała masa. Skup się na masie, bez zalewania zbędnego z głową
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3524
Rozumiem. No dobra, więc jak teraz według was zabrać się za powrót na masę?
Obecnie makro wygladają tak:
B-----------T-------W------Bł---------Kcal
122,8 g 42,3 g 69,3 g 8,8 g 1139 kcal

Siłownia - split 3x w tygodniu
Cardio - interwały 6x w tygodniu po 30 minut na rowerku stacjonarnym.

Wskaźnik BMR: 1957 kcal

Aby utrzymać wagę: 3033 kcal
15% białka: 455 kcal = 114 g
55% węglowodanów: 1668 kcal = 417 g
30% tłuszczu: 910 kcal = 101 g

Z czego teraz dodawać kalorii i czy wywalić te interwały już kompletnie?





Zmieniony przez - asdfghzxcv w dniu 2015-11-22 22:16:28

Zmieniony przez - asdfghzxcv w dniu 2015-11-22 22:17:37

Zmieniony przez - asdfghzxcv w dniu 2015-11-22 22:17:55

Zmieniony przez - asdfghzxcv w dniu 2015-11-22 22:18:30
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
podbij fat na start do 1g na 1kg masy ciala, ale stopniowo 200 kcal co tydzien

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3524
Ok, czyli w tym tygodniu dodać, np. 30g masła orzechowego (209kcal) i za tydzien 27g? Wtedy wyrowna mi się do 80,5g tłuszczy. Oczywiście masło orzechowe 90%, nie jakieś słodkie. Akurat miałem po taniości, więc najłatwiej mi podbić własnie tym. No i co z tymi interwałami w końcu?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
tak, tylko osobicie bym urozmaicil tluszcze, nie tylko orzechami podbijal
interwaly odpusc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3524
A po dotarciu do tych 80g tłuszczy czym podbijać? Żebym nie zakładał co tydzień tematu :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
pozniej mozesz zaczac wegle podbijac,
masło orzechowe jezeli z orzechow ziemnych to sobie daruj jako stałe zrodlo tłuszczy,
od czasu do czasu ok ale na co dzien wybieraj inne zrodla,
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 259 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7309
Masuj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3524
A i jeszcze jedno: tłuszcze obecnie jadłem tylko przed snem, teraz jak mi dojdzie kilkanascie gram, to robić to w ciągu dnia?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z ramionami

Następny temat

16 Ocena sylwetki | pomoc w dalszych planach rozwoju

electro
Polecane artykuły