Szacuny
60
Napisanych postów
762
Wiek
33 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
9814
Fajnie, że masz plany startowe - pamiętaj o nich na każdym treningu i o każdej porze, a uda Ci się osiągnąć cel! Sama kiedyś wątpiłam w siebie i nie wierzyłam, że kiedykolwiek stanę na scenie, a jeśli stanę to, że się "utrzymam" i że się spodoba :) Super sprawa, niesamowite uczucie, nie żałuje ani złotówki i ani minuty - wszystko jest warte dla tych paru chwil na scenie :)
Szacuny
685
Napisanych postów
3562
Wiek
37 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
134933
W pracy 10h, a po niej 30min na orbitreku, niestety nie mam nałożonej linki na obciążanie przy nim i nie daje rady wykręcić tętna 130 :/ czyli wszystkie cardio które wykonywałem na orbi, były zbyt mało intesywne. Jutro tyram nogi i brzuch! I zaczynam się robić głodny, nawet po spożytym posiłku.
Rano: Hi Tec Glucosamin x2
Vitamin A-Z x1
Hi Tec Therm Energy Power x1
Hi Tec HCA x1
Na noc: Vitamin A-Z x2
Hi Tec Glucosamin x2
Hi Tec HCA x1
Szacuny
685
Napisanych postów
3562
Wiek
37 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
134933
marbex
Zapytam jeszce raz po co tyle białka ?
zobacz że wliczone też jest białko niepełnowartościowe ,choć wiem że jak je się spożywa z pełnowartościowym, to aminogramy wzajemnie się uzupełniają, a po za tym prowadzi mnie jeden z polskich kulturystów
Nogi: Uginanie nóg leżąc na maszynie
23x25kg 18x30kg 15x35kg 8x40kg+18x20kg
Prostowanie nóg na maszynie siedząc
30x45kg 25x45kg 20x50kg 11x60kg+11x30kg
Hack siady
12x62kg 10x77kg 7x92kg
Suwnica
25x180kg 20x200kg 18x220kg
Przysiady ze sztangą na barkach 6x60kg 6x80kg 4x100kg 4x120kg 0x150kg
Przywodzenie na maszynie
20x55kg 20x55kg 17x55kg
Łydki: Wspięcia na hack maszynie
30x120kg 30x130kg 30x130kg 25x130kg
Wspięcia na smithcie
30x50kg 30x50kg 30x50kg
Odczucia: Trening zacząłem standardowo, uginania I prostowania ud, później hack siady, na 3 serii nie zrobiłem 8 powtórzeń, jak to bywa nie wstałem xD. Suwnica dzisiaj poszło jedynie w 3 seriach,ale z dużą ilością powtórzeń, chciałem zachować siłę na siady. No to siady, 3 pierwsze serie poszły lightowo, do 4 poprosiłem instruktorkę o asekuracje i niestety nie dała rady mnie podnieść, sztangą przez głowę i łup na podłogę, na szczęście nic mnie nie boli, kolejne cenne doświadczenie, trzeba wiedzieć kogo prosić o asekuracje. Dzisiaj na treningu, bardziej skupiłem się na łydkach: 2 pierwsze serie wspięć na hack maszynie zrobiłem same, później dodałem serie łączone+wspięcia na smithcie z inaczej ustawionymi stopami.
Brzuch od dawna nie robiony, dał mi popalić, super czucie mięśniowe, każda serie do upadku mięśniowego. Po treningu siłowym cardio 35min w tętnie 135-160 ,a po tym rozciąganie. Dzisiaj pozwałem, niestety słabe światło i robiłem to na szybko, bo dziewczyna czekała na mnie.
Waga 88kg pas 84,4cm, porównując tydzień temu, zeszedł 1kg i -2cm w pasie. Dzisiaj w nagrodę zjem 2 gołąbki zrobione przez mamusie xD
Rano: Hi Tec Glucosamin x2
Vitamin A-Z x1
Hi Tec Therm Energy Power x1
Hi Tec HCA x1
Przed treningiem: Hi Tec Guarana x2
Hi Tec Therm Energy Power x1
Hi Tec Beta Alanin 6g
Hi Tec Arginin Powder 4g
W czasie treningu: Hi Tec BCAA Powder TST 15g
Bez pośrednio po treningu siłowym i do śniadania: Hi Tec Whey C-6 40g i 15g
Do kolacji: Hi Tec Micellar Casein 15g
Na noc: Vitamin A-Z x2
Hi Tec Glucosamin x2
Hi Tec HCA x1
Dzisiaj trening zrobiłem na innej siłowni, niż zazwyczaj. Trening zacząłem od tricepsu, wszystkiego ćwiczenia ładnie weszły, ale jakoś nie czułem mega pompy mięśniowej- myślę że zmniejszona ilość węgli daje znać. Jeszcze budzę się w nocy z głodu, oznaka że coś się dzieje u mnie w organizmie.Triceps kończyłem serią łączona prostowanie przedramion z linkami+ wyciskanie francuskie hantlą. Praktycznie wszystkie ćwiczenia na biceps wykonywałem w tradycyjnych seria, jednie uginanie hantli i uginanie sznura na wyciągu dolnym w serii łączonej-mega pompa,choć już od uginania sztangi stojąc czułem, że bicki dostają w kość. Po łapach chciałem zrobić brzuch,lecz odcinek lędźwiowy mnie zaczął boleć- odpuściłem i zrobiłem cardio 30min na bieżni w tętnie 140-160 i później poszedłem na zakupy w Lidlu:
Rano: Hi Tec Glucosamin x2
Vitamin A-Z x1
Hi Tec Therm Energy Power x1
Hi Tec HCA x1
Przed treningiem: Hi Tec Guarana x2
Hi Tec Therm Energy Power x1
Hi Tec Beta Alanin 6g
Hi Tec Arginin Powder 4g
W czasie treningu: Hi Tec BCAA Powder TST 15g
Bez pośrednio po treningu siłowym i do śniadania: Hi Tec Whey C-6 40g i 15g
Do kolacji: Hi Tec Micellar Casein 15g
Na noc: Vitamin A-Z x2
Hi Tec Glucosamin x2
Hi Tec HCA x1
Szacuny
685
Napisanych postów
3562
Wiek
37 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
134933
T.Pabiniak
nie chce cukrowac bo to nie potrzebne jak ktos mysli o zawodach z tego wzgledu ze pozniej by to scena zweryfikowala
masz racje, wiem że na razie to są długie plan, ale się nie podaje i spokojnie zmierzam do celu,ważne że powoli idę do przodu
Brzuch: Spięcia brzucha
30x 25x 20x
Spięcia brzucha z nogami na ławce
25x 20x 18x
Unoszenie nóg z ławki
25x 20x 20x
Nożyce
30x 30x 30x
Allahy
20x55kg 15x55kg 15x55kg
Klata: Krzyżowanie linek na bramie
30x15kg 20x20kg 15x25kg
Wyciskanie sztangi na płaskiej
20x60kg 15x60kg 12x60kg
Butterfly
20x3 15x4 12x4
Wyciskanie sztangi głową w dół
15x80kg 10x90kg 8x100kg
Przenoszenie hantla zza głowę
15x33kg 10x39kg 10x39kg
Wyciskanie sztangi głową w dół
8x70kg+8x60kg+8x40kg
Odczucia: Brzuch poszedł obwodowo i na spokojnie, choć wieczorem lekko boli mnie odcinek lędźwiowy, to jutro planuje na spokojnie zrobić plecy. Mam problem z prawym barki, strasznie mnie boli przy wyściskaniach, dlatego zrobiłem głową w dół i na zwiększonej ilości powtórzeń niż zazwyczaj. Wszystkie ćwiczenie zrobiłem z zapasem sił. Po treningu 30min bieżni tętno 140-160 i do pracy.
Rano: Hi Tec Glucosamin x2
Vitamin A-Z x1
Hi Tec Therm Energy Power x1
Hi Tec HCA x1
Przed treningiem: Hi Tec Guarana x2
Hi Tec Therm Energy Power x1
Hi Tec Beta Alanin 6g
Hi Tec Arginin Powder 4g
W czasie treningu: Hi Tec BCAA Powder TST 15g
Bez pośrednio po treningu siłowym i do śniadania: Hi Tec Whey C-6 40g i 15g
Do kolacji: Hi Tec Micellar Casein 15g
Na noc: Vitamin A-Z x2
Hi Tec Glucosamin x2
Hi Tec HCA x1
Szacuny
685
Napisanych postów
3562
Wiek
37 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
134933
T.Pabiniak
to sport tylko dla ludzi cierpliwych
dokładnie, jak nie za rok ,to za 2 lata xD
Dzisiejszy noc, praktycznie nie przespana- ból zęba ,straszny poszły proszki przeciwbólowe. Rano do pracy i na szybkości dzwoniłem po dentystach, wyszło mnie 500zł :/ Po wizycie walnąłem 30min na bieżni w tętnie 140-160 i później miałem iść z dziewczyną do cyrku, ale cyrk się zawinął. Grupkach ludzi z dziećmi która czekała na pokazał była lekko podirytowana. Ja dzisiaj kompletnie bez sił, cały czas głód jest ze mną.
Rano: Hi Tec Glucosamin x2
Vitamin A-Z x1
Hi Tec Therm Energy Power x1
Hi Tec HCA x1
Na noc: Vitamin A-Z x2
Hi Tec Glucosamin x2
Hi Tec HCA x1