SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Duzo treningow | zmeczony | pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
Witam! Trenuje hokej. Na poczatku sezonu mialem 3 treningi w tygodniu. Mam 183 i 70 kg wagi i 20lat. Wagi nie moglem ruszyc.
Jem to co akurat w domu jest i nie mam mozliwosci ulozenia sobie diety, odpowiedniego jedzenia. Po prostu staram sie jesc jak najwiecej produktow wyposazonych w bialko, tyle. Dlatego biore gainer. Koncze drugie opakowanie https://sklep.sfd.pl/SFD_Mass_Activator-opis26680.html i waze aktualnie rowno 71.
Bylo by ok ale mam tylko czw i niedziele bez treningu. Na kazdym treningu pije sobie https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Ionto_Vitamin_Drink_liquid_(koncentrat)-opis257.html Nie wyrabiam troche fizycznie.
Co robic cos sobie domowic?
PS. mysle ze chcialbym wyciagac wiecej niz te 0,5 kg na opakowanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Nie napisales nam nic odnosnie twojego odzywiania?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
"staram sie jesc jak najwiecej produktow wyposazonych w bialko, tyle" Jem dosc duzo, nic poza tym
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Jeśli chcesz nabrać masy trzeba zająć sie odżywianiem a nie pokładać nadzieje w proszkach, niestety.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2714
miałem ten sam problem kiedyś co ty, TEZ jadłem te zj**a.... gainery po których teraz tylko mi zgaga została! Miałem to samo myslenie co ty zjadłem z 10kg prochu a przytyłem tylko ze 2kg i dopiero wtedy zrorumiałem że trzeba sobie ułozyć diete. Przez pierwsze dwa miesiące zrobiłem na diecie z 6kg. A co do diety to nie musisz mieć takiej diety jak Ci niektorzy co tu pisza bo oni sa kulturystami a ty poprostu chcesz przytyć także ułoż sobie diete na podstawie tego co jesz codziennie tylko z malymi zmainami
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie nie masz możliwości tylko jesteś leniem.

Opcje są dwie albo przyłożysz się od odżywiania, albo dalej będzie jak jest, wybór należy do Ciebie i żadnej magii i proszków cud tu nie ma.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2015-02-13 18:18:26

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
ggggssss3
miałem ten sam problem kiedyś co ty, TEZ jadłem te zj**a.... gainery po których teraz tylko mi zgaga została! Miałem to samo myslenie co ty zjadłem z 10kg prochu a przytyłem tylko ze 2kg i dopiero wtedy zrorumiałem że trzeba sobie ułozyć diete. Przez pierwsze dwa miesiące zrobiłem na diecie z 6kg. A co do diety to nie musisz mieć takiej diety jak Ci niektorzy co tu pisza bo oni sa kulturystami a ty poprostu chcesz przytyć także ułoż sobie diete na podstawie tego co jesz codziennie tylko z malymi zmainami


mogl bys mi ja moze podeslac, masz ja gdzies jeszcze? moze by mi sie przydala :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2714
wyslij mi maila na prywatna wiadomość to Ci podesle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8409
Dobra micha i możesz zapodać BCAA
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 112 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1209
Możesz kupować prochy? Zamiast tego pieniądze zainwestuj w jedzenie. Proste.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OPTIMUM NUTRITION gold whey standard czy complete protein

Następny temat

Activlab mass up czy kreatyna vital max + OLIMP CARBONOX NA MASE

electro
Polecane artykuły