Witam mam 15 lat od 8 miesięczy cwicze na siłowni, mam 185cm wzrostu i waże 80kg , na klatkę wyciskam 72 kg . I chciał bym spalić tłuszcz z brzucha i klatki piersiowej. Plan treningowy posiadam mam też ławeczke, hantelki,wyciąg górny i rowery stacjonarny.
Wcześniej robiłem masę i brałem cm3 i carbonox.
Chciał bym chlopaki żebyście mi wytłumaczył co mam robić żeby schudnąć i np ile czasu powinien odbywać się trening na siłowni i ile mam jeździć na roweryku . Co jeszć ? A czego unikać. Z góry dziękuję za pomoc: )
Wcześniej robiłem masę i brałem cm3 i carbonox.
Chciał bym chlopaki żebyście mi wytłumaczył co mam robić żeby schudnąć i np ile czasu powinien odbywać się trening na siłowni i ile mam jeździć na roweryku . Co jeszć ? A czego unikać. Z góry dziękuję za pomoc: )
Krzysztof Piekarz

