SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Witam, mam problem. Kiedy podnosze większe ciężary zaczyna mnie rwać mięsień klatki(tylko prawy)nie chodzi o cały mięsień tylko tak jakby pod pachą nie wiem jak to powiedzieć, więc daje zdjęcie. Co zrobić, aby przestało boleć. przy wyciskaniu ciężarem na serie nic mi nie jest.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przy jakich ćwiczeniach boli?

Rozpiętki,krzyżowanie linek..?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4621
A może takie szczypanie odczuwasz?:D bo ja coś takiego miałem wcześniej ale myślę że to było spowodowane szybką masą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Opisz ból i dokładnie przy jakich ruchach on wystepuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 554
mi sie zdaje ze klatka po prostu nie wytrzymuje,za duzy ciezar,nadgarstki i rece wporzadku,ale wlasnie na klatke moze byc to za duzo..

"Co nie zabije to wzmocni "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Nie chodzi mi o szczypanie, i raczej nie jest to za dużo,bo ból odczuwam po ok.8 powtórzeniach.Ból jest przy rozpiętkach i przy wyciskaniu na płaskiej. Sztanga przy klacie i jest wszystko ok. tylko przy podnoszeniu kiedy mięsień jest napięty zaczyna mnie boleć.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zmniejsz ciężar i wykonuj ćwiczenie poprawnie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Wszystko staram się robić dokładnie technicznie. A jeśli chodzi o ciężar to lewa strona też by bolała(chyba).

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Niekoniecznie

Jedna strona może być np. słabsza a ty mimo wszystko na chama próbujesz podnieść dany ciężar.

Zmniejsz ciężary,szczególnie w izolacjach w których ruch jest mocno rozciągający(np. rozpiętki).Jeżeli ból będzie się nadal pojawiał-odpuść na jakiś czas,smaruj to miejsce maściami.

Jeżeli to nic nie da,pozostaje tylko lekarz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Ok. Dzięki za odp. i oczywiście sog.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie przy masie

Następny temat

Plan treningowy na mase dla początkującego do oceny

WHEY premium