SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile powtórzeń na treningu?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 332
Witam. O to mój trening
Poniedziałek ( plecy, szrugsy, brzuch)
plecy:
- podciąganie sztangielki w opadzie
- unoszenie tułowia z opadu
- wiosłowanie hantlami
Szrugsy:
- wzniosy barków
Brzuch:
- brzuszki
- Skręty tułowia z hantlami
- 6 ćwiczenie z a6w
- 5 ćwiczenie z a6w

Środa ( klatka, uda, łydki)
Klatka:
- rozpiętki
- wyciskanie sztangielek
- pompki
Uda:
- syzyfki
- przysiady wykroczne
- wysoki step z hantlami
Łydki:
- wspięcia na palce w staniu na podwyższeniu

Piątek ( barki, triceps, biceps)
Barki:
- wyciskanie sztangielek
- arnoldki
- unoszenie ramion ze sztangielkami w leżeniu
Triceps:
- wyciskanie francuskie
- odwrotne pompki
- prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia
Biceps:
- uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją nadgarstka
- uginanie ramion ze sztangielkami w uchwycie młotkowym
- uginanie ramion z hantlami w podporze o kolano

Teraz pytanie dotyczy ile powtórzeń wykonywać. Czy może być 12 10 8 czy może 12 12 12 i ile np na szrugsy, bo słyszałem, że na ten mięsień powinno być więcej powtórzeń. Drugie pytanie dotyczy pompek, gdy je wykonuję bardziej czuję plecy niż klatkę, kiedyś tak nie było i nie wiem co się mogło stać. Jeżeli trening jest do poprawy to bardzo bym prosił o o poprawę.
Z góry dzięki za odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
Widzę ,że zaczynasz przygode z siłownią :) Więc witam na początku maratonu :)
Proponowałbym zacząć trening ogólnorozwojowy przez miesiąc do dwóch żeby przyzwyczaić organizm do wysiłku . Tutaj masz link do działu gdzie dowiesz się wszystkiego .
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html



Zmieniony przez - Hubert896 w dniu 2014-07-25 20:56:03

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 332
Już ćwiczę prawie rok, ale w domu. Ćwiczyłem tak, że miałem po 3 serie po 12 powtórzeń, ale teraz ułożyłem nowy plan i chciałem by ktoś powiedział mi czy są tam jakieś błędy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
Rozpisałem cały plan od nowa i już nie mogłem edytować jakiś błąd i poszło się j**...ć . Ty to masz pecha kurde ; /

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Zmień podział, na nogi daj osobny dzień.

https://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 332
To lipnie :/ Ok, a te powtórzenia mogą być 12 10 8 ? Na szrugsy po 15 ? Nie chodzę na siłownię, bo nie mam czasu :/ ( piłka nożna, kick- box) Z tymi pompkami to jak jest, bo nigdzie nie mogłem znaleźć :/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Zmień podział partii i rozpisz trening jeszcze raz.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 332
Ok, dzięki za pomoc.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybranie Masy.

Następny temat

Jaka odżywka?

electro
Polecane artykuły