Siema,
Jak ocenicie? Co zmienić?
Trening 3 razy w tygodniu.
Wiek:20
Waga:87
Wzrost:180cm
Staż: 1dzień zapoznawczy :D
Nogi: Przysiady z Sztangą na barkach 3x12
Plecy: Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (siedząc) 3x12
Klatka: Wyciskanie Sztangi na ławce poziomej 3x12
Barki: Wyciskanie Sztangi z klatki pionowo 3x12
Triceps: Francuskie wyciskanie sztangą leżąc 2x12
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2x12
Trochę sporo ćwiczeń ze sztangą, nie wiem czy tak dobrze i nie mam pomysłu na łydki i gdzie go wcisnąć.
Jak ocenicie? Co zmienić?
Trening 3 razy w tygodniu.
Wiek:20
Waga:87
Wzrost:180cm
Staż: 1dzień zapoznawczy :D
Nogi: Przysiady z Sztangą na barkach 3x12
Plecy: Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (siedząc) 3x12
Klatka: Wyciskanie Sztangi na ławce poziomej 3x12
Barki: Wyciskanie Sztangi z klatki pionowo 3x12
Triceps: Francuskie wyciskanie sztangą leżąc 2x12
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2x12
Trochę sporo ćwiczeń ze sztangą, nie wiem czy tak dobrze i nie mam pomysłu na łydki i gdzie go wcisnąć.
Krzysztof Piekarz