Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
22
Witam. Chciałem się poradzić kogoś bardziej doświadczonego.
Moim problemem jest niesymetryczna budowa. Mam grube uda (63cm), a słabo zbudowaną klatkę (57cm). Chciałem dowiedzieć się jak połączyć trening spalania nóg z rozbudową klatki, jaką dietę wybrać oraz jakie ćwiczenia mogą dać zamierzony efekt. Z góry dziękuje za pomoc
Szacuny
2
Napisanych postów
170
Wiek
28 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1590
To podciągaj klate do ud, a nie w dół uda. Potężne uda to powód do szacunku. Ciesz się, że nie masz nóg jak patyków i nie musisz ich ciągnąć do góry, bo na nogach się chodzi i ten kwas boli bardziej niż na klacie.
Szacuny
97
Napisanych postów
20120
Wiek
22 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
184405
Na początku możesz liczyć na rekomp, czyli spalenie tłuszczu i nabranie mięśni. Zacznij ćwiczyć siłowo i ogarnij dietę (dział odżywianie) na okolice 0 kalorycznego i powinieneś widzieć efekty z tygodnia na tydzień.