SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc odnośnie spalenia nóg/rozbudowy klatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
Witam. Chciałem się poradzić kogoś bardziej doświadczonego.
Moim problemem jest niesymetryczna budowa. Mam grube uda (63cm), a słabo zbudowaną klatkę (57cm). Chciałem dowiedzieć się jak połączyć trening spalania nóg z rozbudową klatki, jaką dietę wybrać oraz jakie ćwiczenia mogą dać zamierzony efekt. Z góry dziękuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1590
To podciągaj klate do ud, a nie w dół uda. Potężne uda to powód do szacunku. Ciesz się, że nie masz nóg jak patyków i nie musisz ich ciągnąć do góry, bo na nogach się chodzi i ten kwas boli bardziej niż na klacie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 903
Chyba źle mierzysz :o 57cm w klatce? To jest niemożliwe ( ja mam w udzie 54 cm) Sprawdź sobie jak się poprawnie mierzy i popraw to.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Trochę dziwnie się mierzysz.

Starczy Ci zwykły trening i jakakolwiek namiastka diety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
Przepraszam, mój błąd. W klatce mam 95cm
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
Od tego linku zacząłem, tylko nie wiem jak dobrać wszystko tak aby spalić tłuszcz z jednego miejsca, a na drugie zeby przybyło
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
no tak się nie da
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
Więc chciałem zapytać co może wyjść na lepsze? Powinienem najpierw zająć się spalaniem nóg czy robieniem klaty?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Na początku możesz liczyć na rekomp, czyli spalenie tłuszczu i nabranie mięśni. Zacznij ćwiczyć siłowo i ogarnij dietę (dział odżywianie) na okolice 0 kalorycznego i powinieneś widzieć efekty z tygodnia na tydzień.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14021
63cm to nie są w żaden sposób grube uda.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
Masz rację, ale patrząc na niesymetryczną budowę bardzo rzucają się w oczy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłka + piłka

Następny temat

Kaloryfer

electro
Polecane artykuły