SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lekko strawna dieta na mase ( do oceny)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 531 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
A więc mam 19 lat , 188 cm wzrostu i 76 kg wagi. Zapotrzebowanie kal : ok 3100 ( damy na początek) Węglowodany 406 gr Białko 110 gr Tłuszcze 99 gr. Ułożenie może by było proste ale niestety jak by to powiedzieć mam małe problemy z wątrobą. W prawdzie wczorajszy próby wątrobowe wyszły pomyślne, ale po ostatniej diecie na mase ( która jednak przynosiła efekty) która zawierała 123 gr( a jak wiadomo nadmiar tłuszczu i wątroba w parze nie idą ) tłuszczu czułem się jak flak ( bolało mnie z prawej strony gdzie wątroba ) . Lekarz zalecił mi dietę lekkostrawną + hepatil , no i zastosowałem sie do zaleceń jadłem normalnie nie duże porcje i teraz jest już dobrze . Chce powrócić do diety bo chce przywalić na masie ale chce się czuć normalnie dobrze a nie zwijać się z bólu i mieć satsysfakcje że się przytyło 1kg . A więc ułożyłem dietę ,w której nie wykluczyłem w sumie wszystkich rzeczy ciężkostrawnnych takich jak np. Chleb Graham , bo sądzę że zamiana go na biały nie przyniosła by żadnego efektu . Ograniczyłem jaja do 3 dziennie ( bo po nich też możliwe że moge mieć problemy z wątrobą ) . I pytanie czy mając 60 gr tłuszczu w diecie jest możliwe że w ogóle będę mógł zdobywać masę ? Czy musi być te minimum 99 ? Z góry dzięki ;)




Zmieniony przez - jurko82 w dniu 2014-01-15 16:58:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 531 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
Co nikt nie chce pomóc ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 531 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Mam pytanie do 2-go sniadania.Jestes w stanie zjesć 100g ryżu bez niczego?No chyba ,że wymieszasz go z tą połową szklanki mleka.Jeżeli tak to jestem pełen podziwu.Bo jak dla mnie to wielka sucha niesmaczna papa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 531 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
Robie sobie w domu ryż na mleku z jagodami i miodem :D A może mi ktoś powiedzieć odnośnie do tej diety ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
więcej białka, tłuszczy, kalori
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 531 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
Ale tłuszcze nie są za dobre przecież na wątrobę ! Moja siostra ma genetycznie chorą wątrobe i jej dieta ogranicza się do 30 g tłuszczt na dzień, i to głównie pochodzących z masła
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10493
Zdrowe tłuszcze oczywiście. Nie jestem lekarzem, musiałbyś zasięgnąć jakiejś porady. maleńkie te posiłki, jedz wiecej,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 531 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
orzechy włoskie to są zdrowe tłuszcze ale one są bardzo ciężkostrawne ... Na prawdę z ujemnym bilansem tłuszczy nie idzie zbudować masy ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Ja mam u siebie 0,7g tłuszczy na kg masy ciała.Ale nie mogę się doczekać aby ktos sprawdził moją dietę.Wydaje mi się że duża ilosć tłuszczy nie jest obowiązkowa chodzi jedynie o podbicie kcal.Przynajmniej tak wyczytałem tu na forum.Niech mnie ktos poprawi jesli się mylę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łamanie palca

Następny temat

Racjonalna dieta dla 15-latki

electro
Polecane artykuły