SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Crazy_Thug/redukcja/Believe in Yourself

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
uda się, tylko ważne by nie podjadać, bo to pieprzy ludziom redukcje tak naprawdę
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
PONIEDZIAŁEK

1. Podciąganie na drążku
8xCC / 8xCC/ 8xCC / 8xCC

2. Wiosłowanie ze sztangą w opadzie
12x45 / 12x55 / 10x65 / 8x80 / 6x90 / 10x70 / 15x50

3. Wiosłowanie hantlą
10x22 / 10x32 / 8x42 / 8x42

4. Podciąganie sztangi do brody wzdłuż tułowia
10x30 / 10x35 / 10x40 / 8x45

5. Unoszenie ramion w bok z hantlą
10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5

6. Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x6-8
8x30 / 8x30 / 8x30 / 8x30


Odczucia:

w wiośle sztangą zapas, w sumie mogłem więcej założyć. wiosło hantlą 42kg miało wejsć lajtowo ale sprawiło troche problemu więc więcej nie dokładałem. ogólnie plecy ładnie dostały, jestem zadowolony. podciąganie sztangi tak jak wiosło - mogłem dać więcej. unoszenie bokiem ok. z bicepsem nie chcialem szalec ale i tak dosyc ciezko weszlo

Dieta:

4 całe jajka, 5 białek, 600g kury, po treningu poleciały resztki sphagetti z wczoraj więc nie wiem jaka gramatura. bardzo możliwe że makaronu wyszło więcej niż 50g ww ale lepiej zjeść niż ma się zmarnować. teraz już będzie czysto
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
ŚRODA:

1. Wyciskanie leżąc skos dodatni
12x51 / 10x61 / 8x71 / 6x81 / 3xx91 / 15x66 / 20x46

2. Wyciskanie leżąc poziomo
12x61 / 10x71 / 8x81 / 8x91 / 12x71 / 21x51

3. Push press od 5tyg 4x6
6x51 / 8x41 / 8x41 / 8x41

4. Pompki na poręczach 4x6-8
12xCC / 10xCC / 8xCC / 8xCC

5. Rozpiętki poziomo
10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5

Odczucia:

trening fajny, dobry ale bez szału. wypadł mi trening w zeszłym tygodniu i od razu spadki. zawsze ta klatka cienka była :'-( w wyciskaniu na skosie i push press (pomyliłem ciężar na starcie) zabrakło powera ale i tak dobry trening. mam nadzieje ze za tydzien nieco wrócą te ciężary, może nie są wielkie ale stać mnie na troche więcej
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
CZWARTEK:

1h gry w piłkę. na takiej kaloryce i bez żadnych areobów w tle, myślałem że dostanę zawału

PIĄTEK:

1. Prostowanie nóg siedząc

15x40 /15x50/ 12x60 / 10x70

2. Przysiad tylny

12x51 /10x81/ 10x101 / 8x121 / 5x141 / 8x100 / 12x80

3. Uginanie nóg

10x40 / 10x50 / 10x60 / 10x50

4. MCNPN z hantlami (waga jednej hantli)

15x12,5 / 12x20 / 12x20/ 12x20

Odczucia:

nogi zmęczone po czwartkowej piłce więc trening pod znakiem zapytania ale nie miałem zamiaru jakoś specjalnie się tym przejmować. w prostowaniu spory zapas ale cel tego cwiczenia jest inny niż nakładanie ciężaru ile się da. w przysiadzie dawno nie wchodzilem na duze ciezary wiec chcialem zrobić sobie 140 ile sie da. niestety tylko 5 razy i to średnio technicznie ale powoli a do przodu uginanie dosyć ciężko. mcnpn to takie bardziej rozpoznanie ciężaru niż ćwiczenie, dawno nie robiłem tego ani ogólnie MC

Film:

nagrałem to dam ale nie jestem jakiś szczególnie zadowolony



...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892899
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
pilnuj naturalnej krzywizny kręgosłupa, a będzie ok nie ma co się zrażać
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
prz1993
Sam król techniki Ci to mówi!
No serio to mogłyby być ciut głębsze, ale znowu nie ma tragedii

pokaż mi Przemek siady gdzie siadam płytko (poza tymi które były zamierzone w planie przez 2 treningi)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
staram sie robic do 90s. akurat te wyżej zdaję sobie z tego sprawę że troche zj**ałem głębokość. nastepnym razem dla porównania może nagram kilka serii

Plecy staram się trzymać prosto, możliwe że gdzieś tam mnie przygniotło bo źle ruch poprowadziłem czy coś
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Krejzi ale nie dasz radynaturalnie zejść jeszcze niżej ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA !!!! POMOCY

Następny temat

Masa i ćwiczenia

electro
Polecane artykuły