uda się, tylko ważne by nie podjadać, bo to pieprzy ludziom redukcje tak naprawdę
...
PONIEDZIAŁEK
1. Podciąganie na drążku
8xCC / 8xCC/ 8xCC / 8xCC
2. Wiosłowanie ze sztangą w opadzie
12x45 / 12x55 / 10x65 / 8x80 / 6x90 / 10x70 / 15x50
3. Wiosłowanie hantlą
10x22 / 10x32 / 8x42 / 8x42
4. Podciąganie sztangi do brody wzdłuż tułowia
10x30 / 10x35 / 10x40 / 8x45
5. Unoszenie ramion w bok z hantlą
10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5
6. Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x6-8
8x30 / 8x30 / 8x30 / 8x30
Odczucia:
w wiośle sztangą zapas, w sumie mogłem więcej założyć. wiosło hantlą 42kg miało wejsć lajtowo ale sprawiło troche problemu więc więcej nie dokładałem. ogólnie plecy ładnie dostały, jestem zadowolony. podciąganie sztangi tak jak wiosło - mogłem dać więcej. unoszenie bokiem ok. z bicepsem nie chcialem szalec ale i tak dosyc ciezko weszlo
Dieta:
4 całe jajka, 5 białek, 600g kury, po treningu poleciały resztki sphagetti z wczoraj więc nie wiem jaka gramatura. bardzo możliwe że makaronu wyszło więcej niż 50g ww ale lepiej zjeść niż ma się zmarnować. teraz już będzie czysto
1. Podciąganie na drążku
8xCC / 8xCC/ 8xCC / 8xCC
2. Wiosłowanie ze sztangą w opadzie
12x45 / 12x55 / 10x65 / 8x80 / 6x90 / 10x70 / 15x50
3. Wiosłowanie hantlą
10x22 / 10x32 / 8x42 / 8x42
4. Podciąganie sztangi do brody wzdłuż tułowia
10x30 / 10x35 / 10x40 / 8x45
5. Unoszenie ramion w bok z hantlą
10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5
6. Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x6-8
8x30 / 8x30 / 8x30 / 8x30
Odczucia:
w wiośle sztangą zapas, w sumie mogłem więcej założyć. wiosło hantlą 42kg miało wejsć lajtowo ale sprawiło troche problemu więc więcej nie dokładałem. ogólnie plecy ładnie dostały, jestem zadowolony. podciąganie sztangi tak jak wiosło - mogłem dać więcej. unoszenie bokiem ok. z bicepsem nie chcialem szalec ale i tak dosyc ciezko weszlo
Dieta:
4 całe jajka, 5 białek, 600g kury, po treningu poleciały resztki sphagetti z wczoraj więc nie wiem jaka gramatura. bardzo możliwe że makaronu wyszło więcej niż 50g ww ale lepiej zjeść niż ma się zmarnować. teraz już będzie czysto

...
ŚRODA:
1. Wyciskanie leżąc skos dodatni
12x51 / 10x61 / 8x71 / 6x81 / 3xx91
/ 15x66 / 20x46
2. Wyciskanie leżąc poziomo
12x61 / 10x71 / 8x81 / 8x91 / 12x71 / 21x51
3. Push press od 5tyg 4x6
6x51 / 8x41 / 8x41 / 8x41
4. Pompki na poręczach 4x6-8
12xCC / 10xCC / 8xCC / 8xCC
5. Rozpiętki poziomo
10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5
Odczucia:
trening fajny, dobry ale bez szału. wypadł mi trening w zeszłym tygodniu i od razu spadki. zawsze ta klatka cienka była :'-( w wyciskaniu na skosie i push press (pomyliłem ciężar na starcie) zabrakło powera ale i tak dobry trening. mam nadzieje ze za tydzien nieco wrócą te ciężary, może nie są wielkie ale stać mnie na troche więcej
1. Wyciskanie leżąc skos dodatni
12x51 / 10x61 / 8x71 / 6x81 / 3xx91
/ 15x66 / 20x46
2. Wyciskanie leżąc poziomo
12x61 / 10x71 / 8x81 / 8x91 / 12x71 / 21x51
3. Push press od 5tyg 4x6
6x51 / 8x41 / 8x41 / 8x41
4. Pompki na poręczach 4x6-8
12xCC / 10xCC / 8xCC / 8xCC
5. Rozpiętki poziomo
10x12,5 / 10x12,5 / 10x12,5
Odczucia:
trening fajny, dobry ale bez szału. wypadł mi trening w zeszłym tygodniu i od razu spadki. zawsze ta klatka cienka była :'-( w wyciskaniu na skosie i push press (pomyliłem ciężar na starcie) zabrakło powera ale i tak dobry trening. mam nadzieje ze za tydzien nieco wrócą te ciężary, może nie są wielkie ale stać mnie na troche więcej
...
CZWARTEK:
1h gry w piłkę. na takiej kaloryce i bez żadnych areobów w tle, myślałem że dostanę zawału
PIĄTEK:
1. Prostowanie nóg siedząc
15x40 /15x50/ 12x60 / 10x70
2. Przysiad tylny
12x51 /10x81/ 10x101 / 8x121 / 5x141 / 8x100 / 12x80
3. Uginanie nóg
10x40 / 10x50 / 10x60 / 10x50
4. MCNPN z hantlami (waga jednej hantli)
15x12,5 / 12x20 / 12x20/ 12x20
Odczucia:
nogi zmęczone po czwartkowej piłce więc trening pod znakiem zapytania ale nie miałem zamiaru jakoś specjalnie się tym przejmować. w prostowaniu spory zapas ale cel tego cwiczenia jest inny niż nakładanie ciężaru ile się da. w przysiadzie dawno nie wchodzilem na duze ciezary wiec chcialem zrobić sobie 140 ile sie da. niestety tylko 5 razy i to średnio technicznie ale powoli a do przodu
uginanie dosyć ciężko. mcnpn to takie bardziej rozpoznanie ciężaru niż ćwiczenie, dawno nie robiłem tego ani ogólnie MC
Film:
nagrałem to dam ale nie jestem jakiś szczególnie zadowolony
1h gry w piłkę. na takiej kaloryce i bez żadnych areobów w tle, myślałem że dostanę zawału
PIĄTEK:
1. Prostowanie nóg siedząc
15x40 /15x50/ 12x60 / 10x70
2. Przysiad tylny
12x51 /10x81/ 10x101 / 8x121 / 5x141 / 8x100 / 12x80
3. Uginanie nóg
10x40 / 10x50 / 10x60 / 10x50
4. MCNPN z hantlami (waga jednej hantli)
15x12,5 / 12x20 / 12x20/ 12x20
Odczucia:
nogi zmęczone po czwartkowej piłce więc trening pod znakiem zapytania ale nie miałem zamiaru jakoś specjalnie się tym przejmować. w prostowaniu spory zapas ale cel tego cwiczenia jest inny niż nakładanie ciężaru ile się da. w przysiadzie dawno nie wchodzilem na duze ciezary wiec chcialem zrobić sobie 140 ile sie da. niestety tylko 5 razy i to średnio technicznie ale powoli a do przodu
uginanie dosyć ciężko. mcnpn to takie bardziej rozpoznanie ciężaru niż ćwiczenie, dawno nie robiłem tego ani ogólnie MC
Film:
nagrałem to dam ale nie jestem jakiś szczególnie zadowolony
...
jak dla mnie siady chvjowe, plytko
...
Sam król techniki Ci to mówi!
No serio to mogłyby być ciut głębsze, ale znowu nie ma tragedii
No serio to mogłyby być ciut głębsze, ale znowu nie ma tragedii

...
prz1993Sam król techniki Ci to mówi!![]()
No serio to mogłyby być ciut głębsze, ale znowu nie ma tragedii![]()
pokaż mi Przemek siady gdzie siadam płytko (poza tymi które były zamierzone w planie przez 2 treningi)

...
staram sie robic do 90s. akurat te wyżej zdaję sobie z tego sprawę że troche zj**ałem głębokość. nastepnym razem dla porównania może nagram kilka serii
Plecy staram się trzymać prosto, możliwe że gdzieś tam mnie przygniotło bo źle ruch poprowadziłem czy coś
Plecy staram się trzymać prosto, możliwe że gdzieś tam mnie przygniotło bo źle ruch poprowadziłem czy coś
...
Krejzi ale nie dasz radynaturalnie zejść jeszcze niżej ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
MASA !!!! POMOCY
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- ...
- 40
Następny temat
nie ma co się zrażać