SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crazy_Thug/redukcja/Believe in Yourself

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Jeszcze nic nie dalem a juz jeden sie cieszy

wagę podam w niedziele ale obawiam sie ze bez rewelacji. W lustrze jakbym widzial delikatne zmiany sle waga i pas slabiutko. Dokladnie napisze w niedziele po porannym ważeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
właśnie miałem Ci to pisać, na tym podciąganiu moze wydaje mi się ale chyba troche fatu poleciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Zmierzam do tego, że waga albo stoi, albo w górę i żebyś się nie przejmował. Mi też na początku poszło do przodu 1-1,5kg. Ale to pewnie wiesz.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
myśle że fat lekko w dół, troche z boczków zeszło. waga na początku spadła mi o 1kg potem podskoczyła o 2kg a teraz myśle że będzie w kole tej z której startowałem. wiem że żeby spadała potrzeba chwile czasu ale może wreszcie zacznie lecieć. więcej będę wiedział w niedziele to dam znać. w każdym razie jade ok 2700kcal i areo 4 razy w tygodniu po 30min (w końcu nie dodałem tych 5min ), bez żadnych spalaczy czy innych specyfików. micha jest czysta w 90% może więcej. 100% nie utrzymam mam silną wole ale nie aż tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Spróbuj też po jakimś czasie Tabatę dorzucić 1x w tyg. U mnie fajnie ruszyło po tym.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
myśle że dam 2 razy po treningu środowym i sobotnim bo potem mam dnt. kcal jeszcze sie zastanawiam czy już obciąć czy jeszcze poczekać chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Tylko weź pod uwagę, że poprawnie wykonana Tabata mocno obciąża CUN.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
robiłem już wcześniej tabate tyle że tam leciało areo 5xweek i 1xgodzina gry w pilke. do tego siłownia, tabata po każdym treningu i nogi jak z waty, nie miały kiedy sie zregenerować, po schodach ciężko było wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Nie bo micha kulala teraz nie jest tak zle wiec moze będą ze mnie ludzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA !!!! POMOCY

Następny temat

Masa i ćwiczenia

WHEY premium