Dzięki na info , ale ja biore z hurtowni , bo rodzice sklep prowadzą , brdzo tanio moge kupic no i swieze wszystko
.
.Ilość wyświetleń tematu: 22877
.
? i po ile macie to mięsko :D ?
no to dość fajnie masz, ciekawi mnie czy gdybym pojechał kiedyś na masarnie u nas i kupił naraz np 20kg czy by mi po 11zł policzyli czy normalne po 15

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły