Szacuny
0
Napisanych postów
73
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
764
witam trenuje juz chwilke wiec mam pytanie o plan treningowy
Pon.
Klata 4serie 4 cwiczenia ,biceps 3x2 ,brzuch 6 cwiczen
Wt.
Plecy 4x4 ,triceps 3x3 ,brzuch 6 cwiczen zmieniam nakazdym treningu
Czw.
Barki 4x4 ,kaptury 4x2 ,brzuch 6 cwiczen
Pt.
Nogi4x4 ,lydki 3x3 ,przedramienia 3x2
powiedzcie czy dobry plan cwiczenia kazdy wie jakie sa nie bede rozpisywac z kazda seria dokladam obciazenia po okolo 1,5kg na strone jedynie na przedramieniach nie dokladam
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
764
biceps: na modlitewniku krzywa sztanga siedzac opierajac lokiec na udzie podnosic hantle i stojac podnosic krzywa sztange do polowy potem od polowy w gore i potem calosc od dolu do gory 7x
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
764
plecy: podnosic sztange z jednej srony nalozyc ciezar a druga strona opiera sie o sciane ja jestem nachylony i podnosze sztange , sciaganie drazka gornego za plecy, sciaganie drazka z przodu, marwy ciag, albo opierajac sie jedna reka i noga o lawke a droga podnosic , wioslowanie sztanga sztangielkami
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
764
Barki: trzymajac hantle zginam w lokciu i podnosze na boki rece tak jakby rozpietki , siedzac na lawce podnoszac sztange z przodu , kleczac podnosze hanle do gory i oposzczam do wysokosci uszu podnosze hantle jedna reka do przodu przed siebie
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
764
Lydki: stojac na obciazeniu jedna noga unoszac sie do gory , stojac na ziemi trzymam sztange tak jak do przysiadow i podnosze sie na lydkach ,na lawce od nog klade ciezar i na ciezar deske stawiam tam nogi na uda zakladam ta czesc co sie opiera jak robisz na dwoglowie nog i podnosze okolo 40 razy ciezar okolo 70 kg