SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening na mase staz 6 miesiecy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mezczyzna

Wiek

17

Waga

64,7

Wzrost

178

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

6 miesiecy

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

lawka z roznymi skosami , lawka na nogi , wyciag , moglitwnik , sztanga 175cm , 2 chantelki , okolo 160kg obciazenia , krzywa sztanga

Dieta

3 razy w tygodniu ryz z kurczakiem a tak okolo 4 posilkow dziennie

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

obecnie nie

Ostatnio przerabiany plan

ten co powyzej mam drogi tylko 3 razy w tygodniu zmieniam co 2 miesiace

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

niesprawdzalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
witam trenuje juz chwilke wiec mam pytanie o plan treningowy
Pon.
Klata 4serie 4 cwiczenia ,biceps 3x2 ,brzuch 6 cwiczen
Wt.
Plecy 4x4 ,triceps 3x3 ,brzuch 6 cwiczen zmieniam nakazdym treningu
Czw.
Barki 4x4 ,kaptury 4x2 ,brzuch 6 cwiczen
Pt.
Nogi4x4 ,lydki 3x3 ,przedramienia 3x2
powiedzcie czy dobry plan cwiczenia kazdy wie jakie sa nie bede rozpisywac z kazda seria dokladam obciazenia po okolo 1,5kg na strone jedynie na przedramieniach nie dokladam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84553
wszystko napisane bez ładu i składu
na początku skup sie na planie FBW wykonywanym 3xtygodniowo https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
zadbaj o diete bo bez niej masy nie będzie

Zmieniony przez - strzeleccc w dniu 2013-11-03 15:14:05
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84553
rozpisz dokladnie ten plan -jakie ćwiczenia wykonujesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
klata: podnoszenie sztangi na prostel lawce podnoszenie na skosnej podnoszenie kantelek na prostej rozpetki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
biceps: na modlitewniku krzywa sztanga siedzac opierajac lokiec na udzie podnosic hantle i stojac podnosic krzywa sztange do polowy potem od polowy w gore i potem calosc od dolu do gory 7x
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
plecy: podnosic sztange z jednej srony nalozyc ciezar a druga strona opiera sie o sciane ja jestem nachylony i podnosze sztange , sciaganie drazka gornego za plecy, sciaganie drazka z przodu, marwy ciag, albo opierajac sie jedna reka i noga o lawke a droga podnosic , wioslowanie sztanga sztangielkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
Triceps : podnoszenie hantli za glowa , sciaganie na wyciagu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
Barki: trzymajac hantle zginam w lokciu i podnosze na boki rece tak jakby rozpietki , siedzac na lawce podnoszac sztange z przodu , kleczac podnosze hanle do gory i oposzczam do wysokosci uszu podnosze hantle jedna reka do przodu przed siebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
Kaptury : trzymam hantle z przodu i podnosze do gory lekko odchylajac do tylu a drogie tak obracam jakby dookola barkow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
Nogi: przysiady, wykroki, na lawce czworoglowie i dwoglowie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
Lydki: stojac na obciazeniu jedna noga unoszac sie do gory , stojac na ziemi trzymam sztange tak jak do przysiadow i podnosze sie na lydkach ,na lawce od nog klade ciezar i na ciezar deske stawiam tam nogi na uda zakladam ta czesc co sie opiera jak robisz na dwoglowie nog i podnosze okolo 40 razy ciezar okolo 70 kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
Przedramienia : hantle podnosze nachywtem i podchwytem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg, koszykówka

Następny temat

Trening na masę dla początkującego

electro
Polecane artykuły