Witam. Mam 25 lat ważę 89 kg wzrost 177 cm. staż na treningu to w sumie parę ładnych lat, ale troszkę się zaniedbałem, i nie wiem od czego zacząć, mianowicie jestem trochę zatłuszczony i brzuszek wisi delikatnie ;/ I nie wiem czy zrobić konkretną wycinkę mam na myśli dieta + trening redukcyjny i do tego spalacze. Czy mogę naprzykład ułożyc dietę na podrzymanie robić normalnie mase + odżywki i aeroby z czasem możne sie odtłuszcze. Pomoże ktoś mi coś wymyślić co będzie najlepszym rozwiązaniem? prosze o konkretne wypowiedzi bez smieechów;)
Zmieniony przez - Patrykoooo w dniu 2013-10-11 15:34:42
Zmieniony przez - Patrykoooo w dniu 2013-10-11 15:34:42
Krzysztof Piekarz