Minęło już trochę czasu od kiedy zacząłem ćwiczyć więc myślę,że czas na zmianę treningu,ponieważ nie czuję już tej "pompy" co na początku.
Tak więc ćwiczyłem fbw tak:
A
klatka: wyciskanie hantli w skosie 3s
nogi: przysiady ze sztangą na barkach 2s
martwy ciąg na prostych nogach 2s
plecy: wiosłowanie sztangą 2sdzień dobry 2s
barki: wyciskanie sztangi zza głowy 2s
triceps: wyciskanie sztangi wąsko 2s
biceps: uginanie ramion ze sztangą stojąc 2s
B
Klatka piersiowa: Wyciskanie sztangi płasko 3s
Plecy: Martwy ciąg 2s, Podciąganie na drążku 2s
Nogi: Przysiady ze sztanga 2s, Syzyfiki 2s
Barki: Military press 2s
Triceps: Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (UCHWYT „MŁOTKOWY”)
Więc teraz powiedzcie czy mogę ćwiczyć tak:
Poniedziałek
Klata:
-wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej - 12-10-8-8
-wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej - 12-10-8-8
-rozpietki ze sztangielkami na ławce poziomej - 12-10-8-8
Biceps:
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem(supinacja)-10-10-8
-uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku - 10-10-8
-mlotki- 10-10-8
Przedramię
-uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie-10-10-8
-uginanie nadgarstków nadchwytem w siadzie-10-10-8
Środa
Plecy:
-wiosłowanie sztangą -10-10-10-8-8
-wiosłowanie sztangielkami-10-10-10-8-8
-podciąganie na drążku
-martwy ciag 4serie
-szrugsy
-przenoszenie
Triceps:
-wyciskanie francuskie sztangą leżąc-10-10-8
-wyciskanie w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem-10-10-8
-prostowanie ramienia sztangielką w opadzie tułowia-10-10-8
Piątek
Nogi(uda):
-przysiady ze sztangą trzymaną z przodu-12-10-8-8
-wykroki- 10-10-8-8
-zuraw- 10-10-8
-syzyfki
Łydki:
-wspięcia na palce w staniu-12-10-8-8
Barki:
-wyciskanie sztangi sprzed głowy - 12-10-8-8
-unoszenie bokiem-12-10-8-8
-
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia - 12-10-8-8
Co o tym sądzicie?