SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

I Mistrzostwa Polski w Muscle Up HITEC NUTRITION Poznań 21-09- 2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10381
Jakim sposobem to podciaganie w Poznaniu :) ?

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
IZOBAT - z 20 kg.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8388 Napisanych postów 13329 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89605
Uważam że ludzie którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem regulaminu nie powinni brać udziału w zawodach.Chyba że chodzi o rodzaj chwytu.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-08-18 16:05:36
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Czyli , jeszcze raz dla pewności, bo pisał do mnie znajomy, czy będzie można się podciągać podchwytam. - rozumie że będzie można ?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz -jak nie będzie podchwytu,to Robert nie wpadnie? Szkoda by było żeby taki zawodnik nie przyjechał...,to przecież aktualny M.P w podciąganiu i aktualny rekordzista Świata w podciąganiu godzinnym z doczepionym ciężarem swojego ciała.Oto kilka Jego filmików:











...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Wszystko jest w toku, chłopaki z Poznania są bardziej za Nachwytem i Masti nie pobiło jeszcze decyzji.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Może to lekko zabawne i nie to że się czepiam,ale w regulaminie z pierwszej strony tego tematu/napisanym przez Mastiego/, nie ma mowy o żadnym rodzaju chwytu... :)

Cytat regulaminu:

2.prolog:
konkurencja dodatkowa:podciaganie wielokrotne na drązku z ciężarem 20 kg

Regulamin podciągania z obciążeniem - 20 kg:
1)podciągnięcie zaliczamy od pełnego zwisu do momentu podciągnięcia się brodą powyżej drążka,
2)musi być zaakcentowane zatrzymanie w zwisie do wyprostu rąk w łokciach,
3)dozwolone jest odpoczywanie podczas zwisu, zarówno na dwóch jak i jednej ręce,
4)zabroniona jest pomoc nóg - wszelkiego rodzaju kopanie nogami,
5)nie będzie zaliczane podciąganie cross-fit.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34967
zabrakło by tylko Tadeusza v-ce MP z Międzyzdrojów ;) i prawie cała pierwsza 6 z Międzyzdrojów w Poznaniu by była :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
Regulamin z 1 strony jest NIE AKTUALNY, kilkadziesiąt stron temu wstawiałem uaktualniony, na facebooku również jest aktualny(https://www.facebook.com/events/649427128418035/).

Co do podciagania to aktualnie brzmi tak:

"PODCIĄGANIE WIELOKROTNE NA DRĄŻKU Z CIĘŻAREM 20 KG.

Ciężarem obciążeniowym będzie kamizelka z ustalonym obciążeniem.

Podciągamy się tylko i wyłącznie NACHWYTEM.

Regulamin podciągania z obciążeniem - 20 kg:
1)podciągnięcie zaliczamy od pełnego zwisu do momentu podciągnięcia się brodą powyżej drążka,
2)musi być zaakcentowane zatrzymanie w zwisie do wyprostu rąk w łokciach,
3)dozwolone jest odpoczywanie podczas zwisu, zarówno na dwóch jak i jednej ręce,
4)zabroniona jest pomoc nóg - wszelkiego rodzaju kopanie nogami,
5)nie będzie zaliczane podciąganie cross-fit, np butterfly pull-ups."


Co do chwytu...22 lipca konsultowałem się z Mastim i ustaliliśmy, że podciąganie na zawodach będzie NACHWYTEM, dopiero później zaczeły się pytania od podchwytowców o inny chwyt ALE nie oszukujmy się podchwyt jest łatwiejszy więc dlaczego miałby być na równi z nachwytem? A jeżeli wg niektórych jest to taki sam stopień trudności to z pewnością każdy podchwytowiec poradzi sobie z nachwytem na zawodach - taka jest moja opinia i kilku osób z którymi się konsultowałem w Poznaniu.. Ostateczna decyzja co do chwytu nalezy do Mastiego.

Kolejną sprawą jest fakt, że nie można co chwilę zmieniać regualminu w jakiejkolwiek konkurencji ponieważ każdy musi mieć czas aby się odpowiednio przygotować także zaakceptujcie sobie w głowie tak jak jest i zapraszam na zawody :)

ps. masti zaktualizuj regulamin na 1 stronie (np weź z facebooka) bo nie powinno krążyć kilka wersji regulaminu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3314
BartoszMatuszyk
Regulamin z 1 strony jest NIE AKTUALNY, kilkadziesiąt stron temu wstawiałem uaktualniony, na facebooku również jest aktualny(https://www.facebook.com/events/649427128418035/).

Co do podciagania to aktualnie brzmi tak:

"PODCIĄGANIE WIELOKROTNE NA DRĄŻKU Z CIĘŻAREM 20 KG.

Ciężarem obciążeniowym będzie kamizelka z ustalonym obciążeniem.

Podciągamy się tylko i wyłącznie NACHWYTEM.

Regulamin podciągania z obciążeniem - 20 kg:
1)podciągnięcie zaliczamy od pełnego zwisu do momentu podciągnięcia się brodą powyżej drążka,
2)musi być zaakcentowane zatrzymanie w zwisie do wyprostu rąk w łokciach,
3)dozwolone jest odpoczywanie podczas zwisu, zarówno na dwóch jak i jednej ręce,
4)zabroniona jest pomoc nóg - wszelkiego rodzaju kopanie nogami,
5)nie będzie zaliczane podciąganie cross-fit, np butterfly pull-ups."


Co do chwytu...22 lipca konsultowałem się z Mastim i ustaliliśmy, że podciąganie na zawodach będzie NACHWYTEM, dopiero później zaczeły się pytania od podchwytowców o inny chwyt ALE nie oszukujmy się podchwyt jest łatwiejszy więc dlaczego miałby być na równi z nachwytem? A jeżeli wg niektórych jest to taki sam stopień trudności to z pewnością każdy podchwytowiec poradzi sobie z nachwytem na zawodach - taka jest moja opinia i kilku osób z którymi się konsultowałem w Poznaniu.. Ostateczna decyzja co do chwytu nalezy do Mastiego.

Kolejną sprawą jest fakt, że nie można co chwilę zmieniać regualminu w jakiejkolwiek konkurencji ponieważ każdy musi mieć czas aby się odpowiednio przygotować także zaakceptujcie sobie w głowie tak jak jest i zapraszam na zawody :)

ps. masti zaktualizuj regulamin na 1 stronie (np weź z facebooka) bo nie powinno krążyć kilka wersji regulaminu.



Jeżeli podchwyt jest łatwiejszy to nachwytowcy mogą sie podciągać pod chwytem . A co do obciążenia to będzie kamizelka czy cieżar na łańcuchu ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski na nadgarstki - które wybrać?

Następny temat

wyciskanie wielokrotne

Shoty
Polecane artykuły