SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I Mistrzostwa Polski w Muscle Up HITEC NUTRITION Poznań 21-09- 2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
regulamin dobry, filmik może nie idealny, ale od tego będą sędziowie żeby pilnować czy wszystko jest zgodne z regulaminem m. in. wyprosty rąk. a że będzie 3 sędziów jestem spokojny, że każdy zostanie sprawiedliwie oceniony.

Ten filmik byłby bardziej odpowiedni, a gość to przecież profesjonalista, kilka rekordów świata w podciąganiu z obciążeniem ma zaliczone przez komisję Guinness World Records





Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-08-12 14:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Temat z podciąganiem jeszcze nie rozstrzygnięty a ja mam pytanie do dipsów co myślicie o takich,są prawidłowe czy nie?,może na razie nie napiszę swojego zdania i poczekam na wypowiedzi innych aby z orientować się co do sędziowania i orientacji Waszej co do techniki.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tu jest nastepny z czołówki Świata który podciąga sie z 20 kg .


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
każde zagraniczne zawody, czy każdy rekord świata broda jest tylko nad drążkiem, nie znalazłem jeszcze by była wymagana cała głowa nad drążkiem jak w Międzyzdrojach. Tu podaję przykład oficjalnie uznanych rekordów świata:








Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-08-12 15:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A tutaj jest sędzią sam Zef Zakaweli i zauważcie jak on to widzi i co uznaje.
Podciąganie tutaj z 32 kg.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Widzę że tu sami podciągacze to może ja o poręczach .Tu nie ma oddzielenia ruchu od ruchu czyli brak akcentu.Dobrze że nie będę sędziował bo bym się pogubił.Ale jak bym miał powiedzieć tak czy nie to jestem na nie.
masti
Zapisałem się na start na pierwszej stronie tematu więc wole się przypomnieć szczegolnie pompki na ziemi bo chyba macie limit ilości zawodników w tej konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
A tutaj jest sędzią sam Zef Zakaweli i zauważcie jak on to widzi i co uznaje.



no wszystko było zaliczane jak leci, kurde oni tylko chyba najlepszych pokazali bo to aż niemożliwe 20,20,21 z 32 kg :)chętnie bym tam się przejechał na zawody, poziom Mistrzostw Świata mają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
to może ja o poręczach .Tu nie ma oddzielenia ruchu od ruchu czyli brak akcentu.Dobrze że nie będę sędziował bo bym się pogubił.Ale jak bym miał powiedzieć tak czy nie to jestem na nie.

I widzisz,a w ogóle nie o to mi chodziło,gość zaczął prawidłowo a później zgiął się w pól i już tylko unosił sam tułów a nogi i biodra jakby stały w miejscu tzn. robiły znacznie krótszą drogę ruchu niż ramiona,wyglądało to jakby miał zawiasy w biodrach.Sylwetka powinna cała schodzić pionowo w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dla mnie poręcze są ćwiczeniem pomocniczym i to w krótkim okresie.Dla zawodników SW to pewnie jedno z podstawowych .Ja jestem wstanie takie rzeczy wyłapać gdy próba odbywa się w znacznie wolniejszym tempie.Dlatego uwazam że zawody to zawody i konfort powinno się stworzyć dla sędziego .Ale ja na całe szczęście nie będę sędziował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
poręcze można i wolniej robić, przecież jak wolniej to powinno się więcej zrobić, bo przecież w górze się odpoczywa? odwrotnie jak w drążku, bo czym wolniej tym mniej bo chwyt puszcza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski na nadgarstki - które wybrać?

Następny temat

wyciskanie wielokrotne

WHEY premium