SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pompki na poręczach.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema chciałbym dodać to ćwiczenie do planu treningowego tylko nie wiem na co czy na tricka czy na klate? Te 2 partie łącze z czym innym a poręcze mam na myśli 2 takie same szafki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Wiadomo ze pracują obie grupy mięśniowe, ale to w jakim stopniu zależy od sposobu wykonywania ćwiczenia, pochylając się bardziej w przód angażujesz bardziej klatkę natomiast wykonując je w pozycji prawie pionowej bardziej tricepsy. Sam wybierz jak chcesz je robić i na jaką grupę ustawić szczególny nacisk.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A może być tak np Klatka wyciskanie 4s rozpiętki 4s i pompki na poreczach pochylony. Triceps wyciskanie francuskie 3s odwrotne pompki 3s i na pompki na poręczach prosto 3s?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Wydaje mi się ze można by było tak zrobić, tylko między dniem w którym robisz klatkę a dniem w którym triceps daj z 2 dni przerwy, wtedy nawet jak na treningu tricepsów klatka się mocniej zaangażuje to nic jej nie będzie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniedziałek Tric+Barki Środa Plecy+Brzuch Piątek Klata+Bic. Nóg nie mogę trenować ze względu na więzadło. To te pompki dam w treningu na trica a na klate dam pompki z nogami wyżej to górę klatki zaangażuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 112 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16416
Pompki na poręczach dodaj do treningu na klate. Moje ulubione ćwiczenie, ładnie w nią wchodzi ;p Co do rozkładu to nie rób pleców z brzuchem na jednym treningu(raz robiłem i mnie tak po nim plecy napier..., że podziękowałem i nie robię już tego razem) Rób Barki+brzuch, Plecy z bicem, Klata z tricem. Pompki na poręczach daj jako ostatnie ćwiczenie na klate. Na trica daj jeśli masz taką możliwość uginanie na wyciągu, francuskie jednorącz za głową i pompki jak to ty napisałes z nogami na górze- również przekozackie ćwiczenie na trica. pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4720
aroo92
Co do rozkładu to nie rób pleców z brzuchem na jednym treningu(raz robiłem i mnie tak po nim plecy napier..., że podziękowałem i nie robię już tego razem)

I nie rób... ale swoje teorie zachowaj dla siebie.
Robienie ćwiczeń na przeciwstawne partie mięśni to klasyka. Przykładowo biceps/triceps czy czworogłowy uda, a dwugłowy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 112 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16416
być może mój trening brzucha nie jest dla leszczy, dlatego wole nie robić tego razem. Co do treningu bica i trica - zgadzam się z tym. Sam dzisiaj robiłem to razem i jestem miło zaskoczony z tego treningu, ale nie wyobrażam sobie robić mc i wiosło na dużych ciężarach, a później np brzuchy na dużym skosie. W moim przypadku ból pleców murowany.



Zmieniony przez - aroo92 w dniu 2013-05-11 23:05:24
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Klata+Tric raczej odpada bo maksymalnie skupiam się na klatce robię powoli i dokładnie a później siły na trica nie mam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 112 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16416
to klatka z bicem, plecy z tricem :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A może po prostu zostawię tak tylko odejme brzuch ze środy zostawię same plecy a brzuch zrobię w domu np w czwartek.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Godziny jedzenia a TRENING

Następny temat

Białko !! jakie wybrac ?

Shoty
Polecane artykuły