SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Robisz aeroby po treningu siłowym? Przeczytaj, a przestaniesz.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1714
no ok , ajak 2x w tygodniu zaraz po treningu wsiadam na rowerek i śmigam przez 20 min 30 sek luz 30 sek sprint. i przed tym biore 15g BCAA to taka opcja też może utrudniać mi budowe masy mięśniowej?? no kurde jakoś chyba trzeba troche ten metabolizm nakręcić;]
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 809 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20493
Nic się nie stanie. Ale bcaa popijaj w trakcie treningu siłowego. Pijąc przed cardio w zasadzie trafia ono do mięśni gdy zeskakujesz z rowerka.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1714
pije BCAA przed treningiem i po. a w dni rowerka pije przed i po siłowym przed rowerkiem. czyli mam pić przed i w trakcie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2448
w temacie rozpatrujecie zrobienie aerobów PO treningu siłowym (rozumiem, że zaraz po?)
co z treningami aerobowymi w dni wolne od sesji siłowych? czy efekty opisane w pierwszym poście są takie same? oczywiście mówię tu o przemyślanym treningu wytrzymałościowym, tj. odpowiednie posiłku, dostarczanie węglowodanów w trakcie wykonywania, ew. zabezpieczanie BCAA w trakcie trwania... dużo pewnie też odgrywa objętość takiego treningu, mówię tu o zakresie czasowym od 1h do 4h... miło byłoby wznowić dyskusję, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21549
Knife kompleksy radzisz robic na masie, a powiedz mi jak to sie ma, gdy trenujemy 4x/tydzien? Robic w dni wolne?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3573
Ja bym nie odstawiał aerobów a zminimalizował jeśli już do np 2x20min na tydzień. Aeroby są potrzebne bo nie zapominaj, że serce to też mięśień ( najważniejszy w naszym organizmie ! ) i trzeba go trenować jak każdy inny . Zdrowe serce to nie tylko wskaźnik zdrowia, a również narzędzie które może się przyczynić do jego poprawy, co za tym idzie lepszy przepyw krwi w ciele = lepsze dostaraczanie makroskładników. Nikt nie mówi, że przy budowaniu masy masz biegać tyle samo co na redukcji ale troche cardio napewno nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie !

Train Like a Beast !
Eat Like a Horse !
Sleep Like a Baby !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7576
Czyli rozumiem, że zamiast dojeżdżać rowerem te 6,5km wsiąść za kółko samochodu bo nie przypakuje ?

flat beat

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 801 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14535
Ciekawi mnie jedna rzecz odnośnie tej miostatyny. Czy usuwano ten gen u ludzi? Czy gdyby go usunięto rósł by człowiek dużo szybciej? nie wiem jak na koksie słabiej, lepiej? I czy te mięśnie byłyby dobrej jakości i czy dałoby się urosnąć do rozmiarów najlepszych kulturystów? oczywiscie trenując z dietą itd.. czysta ciekawosć :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 403
Chciałem właśnie zacząć biegać po treningu siłowym.
Mój trening siłowy wygląda tak 3 x w tygodniu x 1,5h - 2h

Planowałem jeszcze dorzucić bieg na bieżni, aby dodatkowo spalić tłuszcz.
Nigdy nie biegałem dlatego dość słaby miałem wynik: 7 min bieg 7km/h + 3 min chód 5km/h.

Chciałem biegać te 7km/h przez kilka minut po treningu. Warto czy lepiej nie dodawać tego?

....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 148
wiecej ruchu mnie masy normalne przeciez :D

by niedac satysfakji wrogom

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[AKCJA] TESTUJEMY OLIMP SOUL RIPPER od 7 strony

Następny temat

Proszę o pomoc w masie

electro
Polecane artykuły