Siemanko. Chciałbym abyście sprawdzili moją dietę, którą zrobiłem z myślą o robieniu masy.
Czy produkty diety są odpowiednie?
Czy mam zbilansowaną ilość białka, węgli i tłuszczy?
Czy moja nadwyżka kaloryczna jest odpowiednia?
Jaka jest przyczyna dużego zalania w okolicach brzucha?(brzuch ćwiczę 3x w tygodniu)
Wieczorami mam problemy żołądkowe mianowicie wzdęty brzuch, gazy , czemu?
Być może Wy znajdziecie jakieś dodatkowe błędy
Ankieta
wiek: 19 lat
wzrost: 172
waga:84-85
staż: 2,5 roku
siłownia: full sprzętu
plan: split
cel: Masa
typ budowy: wydaje mi się,że endo
Zapotrzebowanie wyliczyłem na ok 3000 kcal.
Moje aeroby(hehe) to 1x w tygodniu intensywny wf, 3x w tygodniu idąc na siłownie szybki marsz trwający 15 minut.

Czy produkty diety są odpowiednie?
Czy mam zbilansowaną ilość białka, węgli i tłuszczy?
Czy moja nadwyżka kaloryczna jest odpowiednia?
Jaka jest przyczyna dużego zalania w okolicach brzucha?(brzuch ćwiczę 3x w tygodniu)
Wieczorami mam problemy żołądkowe mianowicie wzdęty brzuch, gazy , czemu?
Być może Wy znajdziecie jakieś dodatkowe błędy
Ankieta
wiek: 19 lat
wzrost: 172
waga:84-85
staż: 2,5 roku
siłownia: full sprzętu
plan: split
cel: Masa
typ budowy: wydaje mi się,że endo
Zapotrzebowanie wyliczyłem na ok 3000 kcal.
Moje aeroby(hehe) to 1x w tygodniu intensywny wf, 3x w tygodniu idąc na siłownie szybki marsz trwający 15 minut.

Krzysztof Piekarz