SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze oceńcie moja "diete"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
Na początek Witam serdecznie i pozdrwiam forumowiczów jak że jestem nowy na forum ale ze starzem ćwiczeniowym równym ~3 lata :) zawsze ćwiczyłem na siłe (180kg na płasko) i jestem zalany fatem :( więc postanowiłem coś z tym zrobić poczytałem troche artów na forum(zanim sie zarejstrowałem) :) i zmontowałem coś takiego :

waga 115kg
wzrost 180cm
cel :redukcja Fatu i zrzucenie paru kg :)
zapotrzebowanie na kcal 3860 na dobe - 600 kcal(założylem ze wyeliminować 600kcal z zapotrzebowania będzie akurat) czyli teraz 3200kcal, ale już do rzeczy...

I Śniadanie 8:00
Płatki kukurydziane (150g)
Mleko 0,5% (500ml)
Ser twarogowy chudy (150g) suma 840 kcal

II śniadanie 10:30
Chleb żytni pełno źiar. (200g)
filet z indyka (200g)
pomidor,ogórek suma 665 kcal

III 13:00 -14:00
ser twaro. chudy (150g)
banan (150g)
jogurt nat. (100g) suma 334 kcal

IV 15:00-16:00
pierś z kurczaka (300g)
ryż (100g)
+ jakaś surówka :) suma 750 kcal

VI 20:00
ser twarogowy chud (150g)
lub białka jajek (~100g) suma 150 kcal


to by było na tyle :) a więc prosze o ocene ,zastrzeżenia też mile widziane itd. itp.
pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
W oczy razi brak zdrowych tluszczy (oliwa z oliwek, tran, orzechy itp), platki kukurydziane zamien na owsiane, dodaj wiecej warzyw, jesli to redukcja to wywal tego banana. Cos widze ze nie bardzo poczytales posty na forum, bo jak juz na poczatku pisalem nie ma wogole tluszczy, a powinno byc ich 1g/kg ciala. Ja bym radzil poczytac wiecej o redukcji i ulozyc jeszcze raz porzadna dietke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
bardzo duze wyszlo ci zapotrzebowanie na kcal. zobacz sobie tu https://www.sfd.pl/temat252323/ powinno ci to troche rozjasnic. proponuje przez 2 tygodnie jechac na bilansie 0, zeby rozbujac metabolizm, pozniej ujmujesz 15%. przelicz ponownie zapotrzebowanie kalorii, bo mozesz przytyc!

"Przeklety ten, kto miecz swoj trzyma z dala od krwi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Przy takiej wadze wcale nie takie duze, mozesz zaczac od takiego. Wyglada niezle tylko dodaj zrodla zdrowych tluszczy i kukurydziane zamien na owsiane.

Zmieniony przez - domer w dniu 2006-03-14 17:19:41

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
J/w napisz zapotrzebowanie na btw

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
hmm zapotrzebowanie jest na pewno takie , ja waże 115 kg :(( i ćwicze siłowo...co do tego banana to widziałem go gdzieś w diecie redukcyjnej na Bank..oczywiście miały być płatki owsiane a nie kukurydziane tyle że mi chodziła po głowie kukurydza gdzie by ja wtranżolić :P mój błąd...to jak gdzieś wrzuce jeszcze tłuszcz to zaczynam :) dziex
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
B -230g =920 kcal
W -345g =1380 kcal
T -115g =1035 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
wiem, że to pytanie pewnie głupio zabrzmi, ale dałeś tu rozpiske na 6 posiłków w ciągu dnia....czy ty masz zamiar jeść tylko to????

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 436
no tylko to chce konsumować..aha jeszcze jedno pytanie mam bo jestem nieco uzależniony od pepsi i musze z rana wypić przynajmniej z pół szklani żeby funkcjonować (ale powoli odzwyczajam sie ) czy to jest większy problem czy raczej błacha sprawa ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
ej niech zostawi tego banana od jednego nic sie w tej diecie niestanie jak na pierwszy zut okaiem to moze byc w trakcie diety sam napewno cos zmienisz bo niebedzie dobrych efektów a moze beda jakies super (oby) zycze powodzenia i chudnij w siłe

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dieta

Następny temat

Dieta na masę dla wysokiego 16 latka

Wiecej