Wiek: 17 lat
Wzrost: 177
Waga: 70 kg
Cel: 80-85 kg
Staż: 8 miesięcy w tym 2 miesiące przerwy
Witam, na siłowni instruktor ułożył mi dietę lecz nie wydaje mi się, że jest ona do końca prawidłowa dlatego proszę Was o ocenę/ewentualne wskazówki co zmienić/dodać/wywalić itp. ;)
Dzienne zapotrzebowanie: 3500 kcal, 160g białka, 460g węgli, 103g tłuszczy
TRENING GODZINA 18:00
Mam jeszcze kilka pytań:
1. Czy w dni nie treningowe jeść tak samo?
2. Jest około 50g białka za dużo, czy ma to jakiś negatywny wpływ?
3. W które posiłki dodać brakujące kalorie i węglowodany?
Proszę o Wasze komentarze, sugestje, przemyślenia, wskazówki itp. na pewno każda się przyda ;)
Wzrost: 177
Waga: 70 kg
Cel: 80-85 kg
Staż: 8 miesięcy w tym 2 miesiące przerwy
Witam, na siłowni instruktor ułożył mi dietę lecz nie wydaje mi się, że jest ona do końca prawidłowa dlatego proszę Was o ocenę/ewentualne wskazówki co zmienić/dodać/wywalić itp. ;)
Dzienne zapotrzebowanie: 3500 kcal, 160g białka, 460g węgli, 103g tłuszczy
TRENING GODZINA 18:00
Mam jeszcze kilka pytań:
1. Czy w dni nie treningowe jeść tak samo?
2. Jest około 50g białka za dużo, czy ma to jakiś negatywny wpływ?
3. W które posiłki dodać brakujące kalorie i węglowodany?
Proszę o Wasze komentarze, sugestje, przemyślenia, wskazówki itp. na pewno każda się przyda ;)
Krzysztof Piekarz
