SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JaBi - jabolcokk Cel: Forma na DEBIUTY 2012

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175191

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9784
Napisałem wiadomość do Ciebie
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9784
..

Zmieniony przez - maverick77 w dniu 2012-09-06 13:27:07
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2598
Witam :)

Jestem obecnie na redukcji i chciałby, dołączyć kofeine w tabletkach ale nie do końca wiem jaka ilość jest skuteczna jeśli chodzi o pomoc w spalaniu fatu ?

O 9:00 Rano łyknołem 200mg to mnie ładnie telepało :/
Nie spałem do 3 w nocy :D

Dlatego większych ilości raczej nie dam rady brać :(

Chciałbym trochę przyśpieszyć metabolizm i spalanie tłuszczu tylko nie wiem czy 200mg w ciągu dnia dla wagi 76kg wystarczy czy nic mi to nie da ?

Kofeine brałbym naczczo.

200mg to chyba jakieś 2.6mg na kg masy ciała.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - PBT w dniu 2012-09-09 08:36:19

Zmieniony przez - PBT w dniu 2012-09-09 08:37:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
coś Ci się chyba pomieszało z suplementami. Kofeina to nie johimbina
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2598
W jakim sensie ?

Każdy człowiek ma inną tolerancje na kofeine, dla jednego 500mg będzie mało a innego 100mg pozamiata, dlatego ja nie mogę brać spalaczy bo tam jest sporo stymalntów i cholernie źle się wtedy czuje.

Nie chcesz chyba powiedzieć że kofeina nie ma żadnego wpływu na redukcje ?
Zastanawiam się tylko jaka jest minimalna ilość mg na kg aby nie tylko pobudzenie było odczuwalne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
szczerze mówiąc nie słyszałem o tym, żeby kofeina miła wpływ na utrate taknki tłuszczowej ale jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Bo mnie zaciekawiłeś.

Co do pobudzenia to tak jak mówisz, różnie się dzieje. Jednego 100mg klepie konkretnie a drugiego 1000mg nie daje rady
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
kawa - bez dodatkow typu cukier, mleko czy smietanka nie ma kcal
kawa ma kofeine - kofeina podnosi lekko termogeneze - czyli proces produkcji ciepła przez organizm > kofeina wspomaga odchudzanie, bo zwieksza (minimalnie ale jednak) zapotrzebowanie na kalorie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
no i tego nie wiedziałem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

Następny temat

CLENBUREXIN II

electro
Polecane artykuły