Witam Wszystkich,
Zdecydowałem że nadszedł czas wrócić do formy. Mam 25 lat i ważę 96 kg - a to sprawia że czuję się coraz gorzej patrząc w lustro. Niestety przez ostatnie 2 lata strasznie się zaniedbałem, a niestety siedząca praca tylko i wyłącznie pomogła mi w tym. Chociaż jakiś rok temu chodziłem jeszcze jakieś 2 miesiące na siłownie to ponieważ nie widziałem żadnych efektów po tym czasie < trening 3 razy w tygodniu + dieta od dietetyka > postanowiłem ze nie ma sensu marnować na to kasy... No tak czytając trochę tematów na tym forum okazało się że właśnie to robiłem... miałem beznadzieją dietę po której nie miałem na nic sił i chodziłem często rozdrażniony, a na siłowni zamiast robić jakiś sensowny trening latałem z minimalnymi ciężarkami i machałem po te 3 serie i 20 powtórzeń - bo to się mi najlepiej przyda na zgubienie zbędnych kilo- tak przynajmniej mnie pouczał instruktor...
Obecnie niestety nie mam już pieniędzy by pójść na siłownię (w planach za 2 lata ślub i trzeba pieniążki odłożyć na ten cel )
Dlatego postanowiłem zrobić Trening HST i przejść na dietę.
Suple których będę używał : Olimp Thermo Speed ( prezent od brata... mówi sam za siebie) + Omega-3
Budowa ciała - endomorfik
O ile dobrze policzyłem moje zapotrzebowanie kaloryczne to
2300 kalorii -rozłożyłem to
2,4 / 1,1 / 1
czyli wychodziłoby 230 g białka ( 921 kcl )
105 g węgli ( 420 kcl )
96 g tłuszczu (864 kcl)
łącznie daje to 2200 kcl...
Posiłki o godzinach:
8:00
10:30
13:00
15:20
18:20
21:00
lub w zależności od planu dnia ( w 1 wersji wszystkie posiłki aż do 18 w pracy - wiec raczej zimne a trening wtedy ok. 19)
8:00
10:30
13:30
16:30
18:30
21:00
( Trening ok. 20 , posiłek o 16.30 w końcu ciepły w domu )
Niedługo dodam kilka zdjęć z mojego koszmaru oraz rozpiskę pełna posiłków.
Zdecydowałem że nadszedł czas wrócić do formy. Mam 25 lat i ważę 96 kg - a to sprawia że czuję się coraz gorzej patrząc w lustro. Niestety przez ostatnie 2 lata strasznie się zaniedbałem, a niestety siedząca praca tylko i wyłącznie pomogła mi w tym. Chociaż jakiś rok temu chodziłem jeszcze jakieś 2 miesiące na siłownie to ponieważ nie widziałem żadnych efektów po tym czasie < trening 3 razy w tygodniu + dieta od dietetyka > postanowiłem ze nie ma sensu marnować na to kasy... No tak czytając trochę tematów na tym forum okazało się że właśnie to robiłem... miałem beznadzieją dietę po której nie miałem na nic sił i chodziłem często rozdrażniony, a na siłowni zamiast robić jakiś sensowny trening latałem z minimalnymi ciężarkami i machałem po te 3 serie i 20 powtórzeń - bo to się mi najlepiej przyda na zgubienie zbędnych kilo- tak przynajmniej mnie pouczał instruktor...
Obecnie niestety nie mam już pieniędzy by pójść na siłownię (w planach za 2 lata ślub i trzeba pieniążki odłożyć na ten cel )
Dlatego postanowiłem zrobić Trening HST i przejść na dietę.
Suple których będę używał : Olimp Thermo Speed ( prezent od brata... mówi sam za siebie) + Omega-3
Budowa ciała - endomorfik
O ile dobrze policzyłem moje zapotrzebowanie kaloryczne to
2300 kalorii -rozłożyłem to
2,4 / 1,1 / 1
czyli wychodziłoby 230 g białka ( 921 kcl )
105 g węgli ( 420 kcl )
96 g tłuszczu (864 kcl)
łącznie daje to 2200 kcl...
Posiłki o godzinach:
8:00
10:30
13:00
15:20
18:20
21:00
lub w zależności od planu dnia ( w 1 wersji wszystkie posiłki aż do 18 w pracy - wiec raczej zimne a trening wtedy ok. 19)
8:00
10:30
13:30
16:30
18:30
21:00
( Trening ok. 20 , posiłek o 16.30 w końcu ciepły w domu )
Niedługo dodam kilka zdjęć z mojego koszmaru oraz rozpiskę pełna posiłków.
Krzysztof Piekarz


