własnie nie. przed tabletkami miałam okres dość regularny. Nie zdarzały mi się jakieś wariacje, raczej regularnie co jakieś 29-32 dni. Tabletki brałam chyba 2 lata, z czego ostatni rok to zaczęło się robic nieciekawie przy Dukanie. Miałam krwawienia co tydzień mimo tabletek, po miesiącu miałam juz anemię i lekarz zmienił mi tabletki bo mogło się skończyć źle tymi krwawieniami. Tabletki uregulowały krwawienia, Dukana kopnęłam w dupe i trafiłam tutaj. Odstawiłam tabletki no i powoli pierwszy okres po ok 20 dniach, drugi po 29 i tego 3 narazie nie ma... Ostatnio jak byłam własnie o te badania pytałam, to lekarz mi powiedział, że oczywiście zrobi mi jesli tylko chcę, ale że ostatnio było wszystko w porządku więc chyba nie ma potrzeby... jak mu powiem co się teraz dzieje, to boje sie, że mi piguły będzie wciskał.
Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-06-17 10:46:19
Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-06-17 10:46:19
No pain -no gain
http://www.sfd.pl/mathilda__powrót_młodej_mamy_:_-t939270.html

musiało być zaskoczenie