SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan złożony tylko z pompek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2210
Witam , mam pytanie odnośnie tylko pompek. Jak je trenować , w jakich ilościach , co jaki czas ?
Np. może być plan 100 pompek lub 3 dni w tygodniu 3 serie po max ?
Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
klatka+tric rowna sie nic.
Trenuj cale cialo, a bedziesz duzo lepiejwygladal niz po samych pompkach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2210
Ale wy nie rozumiecie ,że ktoś chce trenować tylko klatkę i triceps ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4749 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29851
im wiecej partii trenujesz tym jest lepszy bodziec dla calego organizmu, wiekszy wyrzut hormonow. jednym slowem mowiac szybciej rosniesz
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Oczywiscie mozna trenowac same pompki, nikt tutaj Ci nie zabroni. My tylko chcemy dla Ciebie jak najlepiej, ale Twoj wybor.

Pompki na poreczach w wersji na klatke
Pompki na 3 krzeslach
Pompki z nogami wyzej
Pompki na poreczach wersja na triceps

A bez poreczy:
pompki na 3 krzeslach
pompki z nogami wyzej
pompki diamentowe

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-06-08 13:15:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2210
A jak te pompki w/w robić ? Jakimi seriami ? Po ile powtórzeń ? ; / Co ile dni ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Na poczatek 3x w tygodniu wystarczy. Jako, ze to cwiczenia z masa ciala mozna robic trening nawet 5 dni w tygodniu, ale poki co musisz sie rozruszac.
Mysle, ze 3 serie beda ok, a ilosc powtorzen juz zalezna od Twoich mozliwosci wiec musisz sam ustalic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2210
A co jeżeli już jestem rozruszany , ponieważ od 3 tygodni robie 100 pompek.pl ? Skończyłem przedział 26-30 (w ostatniej serii zawsze robiłem 50 powtórzeń(klasycznych)) Wczoraj robiłem drugi dzień przedziału 31-36 ? Mniej więcej ile serii robić tych pompek ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
to jeszcze z 5 tygodni i dalej kombinuj ;) seire po 3 jak juz pisalem..
Oczywiscie ja nie pisze o treningach 5 razy w tygodniu gdzie robisz serie tylko i wylacznie po max..

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-06-08 13:42:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 989
No ja powiem szczerze tego nie rozumiem. Możesz przybliżyć, jaki jest w tym cel?
Co do planu - daj SOGa przedmówcy, bo ułożył Ci fajny.

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie

Następny temat

Zwiekszenie masy mięśniowej - Proszę o porady.

electro
Polecane artykuły